دریافت شماره شبا بانک انصار

دریافت شماره شبا بانک انصار از طریق شماره کارت و حساب

دریافت شماره شبا با کارت بانک انصار

روش های مختلفی برای دریافت شماره شبا وجود دارد. با این حال بسیاری از مشتریان بانک برای دریافت شماره شبا به شعب بانک مربوطه یا حتی دستگاه های خودپرداز مراجعه می کنند. این در حالی است که امروزه روش های مختلفی همچون دریافت شماره شبا با کارت برای مشتریان از طریق کارت به صورت اینترنتی با استفاده از تلفن همراه یا رایانه شخصی وجود دارد. 

برای این منظور مشتریان می توانند به بخش خدمات الکترونیک بانک انصار مراجعه کرده و شماره شبا کارت بانکی خود را دریافت نمایند. استعلام شماره شبا با استفاده از شماره کارت به راحتی امکان پذیر بوده و کار چندان سختی نیست. این کار از طریق وب سایت سایت دریافت شماره شبا به راحتی انجام می شود. برای این منظور مشتریان بانک انصار تنها کافی است که شماره کارت خود را در اختیار داشته باشند. 

ضمن اینکه دریافت شماره شبا با استفاده از شماره کارت 16 رقمی در زمانی کوتاه و با کمترین هزینه ممکن، امکان پذیر است.

نحوه دریافت شماره شبا بانک انصار از سایت

دریافت شبا از طریق وب سایت و بدون مراجعه حضوری هم امکان پذیر است. برای این منظور مشتریان می توانند از طریق تلفن همراه خود یا رایانه شخصی اشان به وب سایت دریافت شبا مراجعه کرده و به بخش مربوطه رفته و در کمتر از 24 ساعت بدون آنکه در شلوغی صف عابر بانک ها یا شلوغی بانک ها و خیابان ها معطل شوند، شماره شبا خود را به دست آورند. 

شماره شبا بانکی یا شناسه شبا به کد 26 رقمی گفته می شود که امروزه بانک های مختلف برای ارائه خدمات خود به مشتریان ارائه می کنند. هر شماره حسابی از یک شماره شبا خاصی برخوردار است.  این شماره بر طبق استانداردهای بین المللی و با هدف همسان سازی شماره حساب های مختلف بانکی ایجاد شده و از سال 2007 تا کنون توسط بانک های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. 

بانک انصار هم به پیروی از این استاندارد بین المللی مانند تمامی بانک های کشور برای شماره حساب مشتریان خود شماره شبا تعیین کرده است. با توجه به این توضیحات مسئله ای که ذهن مشتریان مختلف را به خود مشغول می کند، نحوه دریافت شماره شبا بانک انصار بوده که امروز ما در این مطلب سعی داریم این موضوع را ضمن توضیحاتی در مورد تاریخچه بانک انصار شفاف سازی کنیم. همراه ما باشید!

 

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم هر بانکی شماره شبا خاص خود را دارد، به طور کلی می توان گفت برای ایجاد شماره شبا، بانک های مختلف از نشان اختصاری کشور به همراه یک سری اعداد دیگر استفاده می کنند. این اعداد شامل شماره حساب و کد شناسه بانک است.

روش های مختلفی برای به دست آوردن شماره شبا بانک انصار وجود دارد که در ادامه آن ها را با یک دیگر مورد بررسی قرار می دهیم. با این حال قبل از هرچیز بهتر است در مورد تاریخچه بانک انصار به صورت اختصار با شما صحبت کنم. 

بهتر است بدانید که بانک انصار در بانک سپه ادغام شده است. این بانک را می توان شرکت خدمات مالی و همچنین بانکداری ایرانی به شمار آورد. این بانک در سال 1389 و با حمایت بنیاد تعاون سپاه پاسداران ایجاد شد؛ پس از آن در سال 1397 به دستور بانک مرکزی به بانک سپه الصاق گردید. 

بانک انصار فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرده و بیش از 600 شعبه در شهرهای مختلف ایران دارد. با توجه به اینکه امروزه این بانک و چندین موسسه مالی دیگری به بانک سپه الصاق شده اند، مشتریان این موسسات به راحتی و با استفاده از شماره شبا قادر به انجام نقل و انتقالات مالی در زمان کوتاهی بوده و استفاده از این شناسه مزایای بسیار دیگری را هم به همراه خواهد داشت. 

از دیگر روش هایی که می توان به کمک آن شماره شبا بانک انصار را به دست آورد، استفاده از شماره حساب است. آن دسته از افرادی شماره کارت بانک انصارشان در دسترسشان نیست، می توانند از طریق تبدیل شماره حساب بانک انصار هم این کار را انجام دهند. 

برای این منظور مشتریان بانک انصار باید به وب سایت دریافت شبا مراجعه کرده و به بخش حساب شبا وارد شوند. در این بخش کافی است که شماره حساب خود را وارد؛ پس از آن شماره شبا خود را به دست آورند. 

لازم به ذکر است که برای به دست آوردن شماره شبا از طریق شماره حساب نیاز به پرداخت هزینه چندانی نبوده و تنها باید مبلغ 1250 تومان پرداخت شود. امکان دریافت شماره شبا با استفاده از شماره حساب در وب سایت دریافت شبا بدون عضویت هم وجود دارد.

سوالات متداول کاربران

به طور کلی امکان دریافت شماره شبا با شماره حساب و شماره کارت وجود دارد.

از مزایای شماره شبا می توان به پرداخت و انتقال وجه با امنیت و مبلغ بالا(بدون محدودیت) اشاره کرد.

26 کاراکتر برای ساخت شماره شبا استفاده شده که 24 تای آن اعداد هستند.