دریافت شماره شبا بانک دی

دریافت شماره شبا بانک دی از طریق شماره کارت و حساب

تبدیل شماره کارت به شبا بانک دی

یکی از مزایایی که دریافت شماره شبا در اختیار شما قرار می دهد این است که شما می توانید شماره کارت یا شماره حساب خود را تبدیل به شماره شبا کنید. حال چرا تبدیل شماره کارت به شماره شبا تا این اندازه بیشتر از تبدیل شماره حساب مورد توجه قرار گرفته است؟

شماره کارت معمولا بلندترین شماره ای است که تمامی افراد آن را حفظ می کنند. همین موضوع باعث می شود تا هر زمان که احتیاج به شماره شبا داشتید، از طریق سایت دریافت شبا آن را تبدیل به شماره شبا کنید. حال چگونه بایستی این کار را انجام دهید؟ در ادامه همراه ما باشید.

نحوه دریافت شماره شبا بانک دی از سایت دریافت شبا

برای این که بتوانید از سایت دریافت شبا اقدام به تبدیل شماره بانک به شماره شبا یا تبدیل شمار حساب به شماره شبا بانک دی کنید، بایستی مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

  1. ابتدا در سایت دریافت شبا ثبت نام کنید. این موضوع به این معناست که بایستی تمامی فیلدهای خالی ارائه شده در سایت را پر کنید.
  2. حال که ثبت نام شما با موفقیت انجام شد، بایستی از بین گزینه های تبدیل شماره کارت به شماره شبا یا تبدیل شماره حساب به شماره شبا، یکی را انتخاب کنید.
  3. با توجه به این که کدام گزینه را انتخاب کرده اید، بایستی در این مرحله شماره حساب یا شماره کارت خود را وارد کنید.
  4. حال باید گزینه دریافت شماره شبا و پرداخت هزینه را انتخاب کنید.
  5. در این بخش بایستی هزینه 1250 تومانی را پرداخت کنید.
  6. حال می توانید به راحتی شماره شبا خود را کپی کنید.

درمورد دریافت شبا از طریق کارت بانک دی

بانک دی یک موسسه مالی بود که در سال 1389 در ایران تاسیس شد. این بانک اولین بانک در کشور بود که مالکیت کامل آن در اختیار سرمایه گذاران ایرانی بود و در ابتدا بر روی اعطای وام به کشاورزان محلی و مشاغل کوچک متمرکز بود.

بانک دی علاوه بر حمایت از کشاورزی، خدمات خود را به سایر بخش های اقتصاد از جمله تولید و بازرگانی نیز گسترش داد. این بانک به سرعت به عنوان منبع قابل اعتماد تامین مالی برای شرکت های کوچک و متوسط (SME) شهرت یافت و به یک بازیگر مهم در صنعت بانکداری ایران تبدیل شد. امروزه از بانک دی به عنوان یک نهاد مهم در تاریخ بانکداری ایران یاد می شود.

حتما تا به حال به گوشتان خورده است که برای نقل و انتقالات پول می توانید از شماره ای به نام شماره شبا استفاده کنید. این شماره که بع عنوان یک شماره بین المللی شناخته می شود، این زمینه را برای شما مهیا می کند تا حجم بالایی از وجه را در طول روز جا به جا کنید. هر بانک، شماره شبا مخصوص به خود را دارد که می توان به دو روش که به ترتیب روش حضوری و غیر حضوری است، آن را دریافت کرد.

حال در این بخش هر یک از روش ها را با یک دیگر مرور خواهیم کرد.

برای این که بتوانید به شکل حضوری به دریافت شماره شبا بانک دی بپردازید، بایستی آن را از شعبه ای که در آن حساب خود را راه اندازی کرده اید، دریافت کنید. این کار علاوه بر این که زمان زیادی را از شما می گیرد، هزینه بالایی را نیز با خود به همراه دارد که تا حدی غیر معقول است. پس بهتر است برای دریافت شماره شبا بانک دی، اگر در نزدیکی شعبات این بانک نیستید، از روش غیر حضوری آن اقدام کنید.

برای دریافت شماره شبا بانک دی به صورت حضوری، تنها کافیست از سایت دریافت کمک بگیرید. این سایت در هر زمان از شبانه روز این زمینه را برای شما مهیا می کند تا به راحتی شماره شبا بانک دی را دریافت کرده و نقل و انتقالات خود را انجام دهید. انتخاب روش دریافت این شماره به شکل غیر حضوری یعنی این که شما هیچ محدودیت زمانی را برای دریافت این شماره با خود به همراه نخواهید داشت. در ادامه، آموزش قدم به قدم دریافت شماره شبا بانک دی را در اختیار شما قرار می دهیم.

 

دریافت شماره شبا به شکل اینترنتی مزایای بسیاری را با خود به همراه دارد. در وهله اول، شما نیازی به صرف هزینه یا زمان زیاد نخواهید داشت. از سویی دیگر، شما در هر زمان از شبانه روز می توانید اقدام به دریافت شماره شبا خود کنید.

با انتخاب سایت دریافت نیز می توانید به راحتی و با خیالی آسوده این کار را انجام دهید، زیرا این مجموعه از تمامی اطلاعات مهم شما محافظت می کند و با در اختیار گذاشتن پشتیبانی، در صورتی که سوالی برای شما پیش آید در کسری از ثانیه بررسی و پاسخ آن ارائه خواهد شد.

هزینه ناچیز 1250 تومانی نیز دیگر مزیت انتخاب دریافت شماره شبا به صورت اینترنتی است، چیزی که به هیچ عنوان در روش دریافت شماره به شکل حضوری به چشم نمی خورد.

سوالات متداول کاربران

شما تنها هزینه 1250 تومانی را برای دریافت شبا از این سایت پرداخت خواهید کرد.

با انتخاب سایت دریافت شبا می توانیم در هر زمان از شبانه روز شماره شبا خود را دریافت کنیم.

شما می توانید شماره کارت و شماره حساب خود را تبدیل به شماره شبا بانک دی کنید.