دریافت شماره شبا بانک قوامین

دریافت شماره شبا بانک قوامین از طریق شماره کارت و حساب

دریافت شماره شبا قوامین با کارت

دریافت نمودن شماره شبا با شماره کارت در سایت دریافت شبا، یک راه حل بسیار ساده برای دریافت شبا است. شما می‌توانید از طریق وارد نمودن شماره ۱۶ رقمی کارت بانک قوامین در سایت دریافت شبا آن را به شناسه بین المللی شبا تبدیل کنید.

 توجه داشته باشید که برای دریافت شماره شبا در سایت دریافت شبا، باید ۱۲۵۰ تومان به صورت اینترنتی پرداخت کنید. این هزینه در مقایسه با هزینه هایی که برای دریافت شبا از طریق روش های حضوری می‌پردازید، بسیار ناچیز است و می‌تواند در مدت زمان کوتاهی شما را به شماره شبا برساند.

دریافت شماره حساب بانک قوامین​

نحوه دریافت شماره شبا بانک قوامین از سایت دریافت

نحوه دریافت شماره شبا بانک قوامین در سایت دریافت، نیاز به انجام کار پیچیده ای ندارد.

  • شما فقط باید اول در سایت دریافت ثبت نام نمایید و یک رمز کاربری بگیرید. این کار هم بسیار ساده است. اگر شماره تلفن همراه خود را وارد کنید، به راحتی می‌توانید وارد سایت شوید و از خدمات این سایت بهره مند شوید.
  • پس از ورود به سایت اگر بخواهید شماره کارت را به شبا تبدیل کنید، همین گزینه را انتخاب می کنید و سپس به صورت درست و دقیق شماره ۱۶ رقمی کارت خودتان یا فرد دیگری را وارد می نمایید.
  • مرحله سوم مرحله ای است که باید هزینه را پرداخت نمایید.

پس از پرداخت هزینه، دقت کنید اطلاعات صاحب حساب روی یک صفحه برای شما به نمایش در می آید. اگر اطلاعات مورد تائید شما بود، گزینه دریافت شبا را انتخاب نموده تا شماره شبا برای شما محاسبه شود.

بانک قوامین که در سال ۱۳۹۱ تاسیس شده است، تحت حمایت فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بوده و مشتریان اصلی آن افراد کارمند در این نهاد هستند. این بانک ابتدا با عنوان صندوق قرض الحسنه کار خود را از سال ۱۳۷۹ آغاز و سپس با گرفتن مجوز از سوی بانک مرکزی، فعالیت بانکی خود را شروع کرد.

 این بانک با اینکه مشتریان خاص خود را دارد، دیگر اقشار جامعه را هم پذیرش می کند و در سراسر کشور دارای شعب و خودپرداز های متعدد است که فعالیت های بانکداری نوین را به بهترین شکل انجام می دهند.

 ممکن است شما نیاز به دریافت شماره حساب بانک قوامین داشته و از نحوه این دریافت بی اطلاع باشید. پس این مطلب را دنبال کنید تا بهترین روش ها را برای استعلام آسان شماره حساب برای شما بیان کنیم.

روش های متعددی هستند که می‌توانید از آن‌ها برای محاسبه شماره شبا بانک قوامین استفاده کنید. این روش‌ها هم به‌صورت غیرحضوری هستند و هم به‌صورت حضوری انجام می شوند. مزیت روش های غیر حضوری نسبت به روش های حضوری این است که نیاز به وقت کمی دارند و هزینه آن ها کم است.

مراجعه به بانک سپه

برای به دست آوردن شماره شبا بانک قوامین می‌توانید به بانک سپه مراجعه کنید و ضمن ارائه مدارک حساب یا کارت شناسایی، شماره شبا حساب خود را به دست بیاورید.

دریافت شبا از عابر بانک سپه

با دریافت موجودی از دستگاه های خودپرداز بانک سپه، می‌توانید شماره شبا را نیز دریافت نمایید.

توجه: روش های حضوری مانند مراجعه به بانک، نیاز به وقت زیادی دارند. اگر فرصت کافی دارید که در بانک منتظر باشید تا نوبت شما برسد یا می‌توانید برای رسیدن به نزدیکترین عابر بانک مسافت طولانی را طی کنید، می‌توانید از این روش ها استفاده کنید. در غیر این صورت بهتر است از روش‌های غیر حضوری و سریع تر استفاده نمایید.

دریافت شبا قوامین از طریق سایت بانک

شما می‌توانید از طریق سایت اصلی بانک یا همراه بانک خود، شماره شبا را دریافت نمایید. معمولاً استفاده از خدمات سایت های اصلی بانک کمی پیچیده است و ممکن است برای همه راحت نباشد.

دریافت شبا قوامین با پیامک

برخی از سامانه ها هستند که از طریق کدهای مخصوصی شماره شبا حساب را برای کاربران دریافت می کنند. این سامانه ها هم به شماره حساب یا شماره کارت بانکی نیاز دارند.

دریافت شبا قوامین از طریق سایت های اینترنتی

دریافت خدماتی مانند محاسبه شماره شبا به صورت اینترنتی امکان پذیر است. بسیاری از سایت ها هستند که به کاربران کمک می کنند تا با استفاده از شماره کارت، به شماره شبا برسند. سایت دریافت شبا یکی از این سایت ها است که دارای ای نماد است. این سایت علاوه بر دارا بودن امنیت، مجوز لازم برای محاسبه شماره شبا را هم دارد. شما می‌توانید شماره شبا حساب خودتان یا افراد دیگر را در این سایت به دست بیاورید.

سوالات متداول کاربران

بانک قوامین در بانک سپه ادغام شده، بنابراین می‌توانید برای دریافت خدمات به بانک سپه مراجعه نمایید.

برای نقل و انتقال های مالی با سرعت بالا از شماره شبا بانک قوامین استفاده می‌شود.

از طریق تبدیل شماره حساب به شبا یا شماره کارت به شبا، می‌توانید در سایت دریافت شبا، این شماره را به دست بیاورید.