شبا بانک حکمت ایرانیان

دریافت شماره شبا بانک حکمت ایرانیان

دریافت شماره شبا بانک حکمت ایرانیان از طریق شماره کارت و حساب

روش های دریافت شماره شبا بانک حکمت ایرانیان

اصلی ترین مزیت اینترنتی شدن کسب و کار برای مشتریان بانک ها این بود که توانستند بسیاری از امور خود را بدون نیاز به مراجعه به بانک انجام دهند. دریافت شماره شبا یکی از این اموری است که افراد می توانند با استفاده از رایانه و تلفن همراه خود به راحتی در منزل آن را دریافت کنند. در این صورت وقت آن ها در صف های طولانی بانک ها هدر نمی رود.

نحوه دریافت شماره شبا بانک حکمت ایرانیان در سایت دریافت شبا

همان طور که اشاره کردیم در سایت دریافت شبا این امکان برای متقاضیان بانک حکمت ایرانیان فراهم شده تا بتوانند با در دست داشتن شماره کارت یا شماره حساب نسبت به دریافت شماره شبا بانک حکمت ایرانیان اقدام کنند. بدین منظور شما باید به بخش هایی مربوطه وارد شوید و با وارد کردن شماره کارت و یا شماره حساب آن را به شماره شبا تبدیل کنید.

فراموش نکنید که این کار را باید در سایت های معتبر انجام دهید تا اطلاعات شما در دسترس افراد غیرمجاز قرار نگیرد. به همین علت ما سایت دریافت شبا را به شما پیشنهاد می کنیم. این سایت از جمله سایت هایی است که توانسته نشان اعتماد الکترونیک را دریافت کند. بنابراین شما مطمئن می شود که در بستری امن عملیات خود را انجام می دهید. به علاوه برای حل مشکلات خود نیز می توانید به پشتیبانی سایت مراجعه کنید.

شماره شبا شناسه ای 24 رقمی و دارای دو حرف IR است. این شماره 24 رقمی می تواند انجام برخی از امور بانکی را راحت تر کند. دو حرف ابتدایی این شماره مخفف نام ایران بوده و هر بخش از شماره های آن نشان دهنده موضوع خاصی مانند نام بانک، نام حساب و غیره هستند. این روزها تمام بانک ها با استفاده از سیستم های مختلف برای هر حسابی یک شماره شبای منحصر به فرد تعیین می کنند. بانک حکمت ایرانیان نیز این کار را برای مشتریان خود انجام داده است.

در گذشته بسیاری از افراد برای انتقال وجه از کارت حکمت ایرانیان و یا سایر کارت ها با محدودیت هایی روبرو بودند به خصوص افرادی که قصد انتقال وجه در سطح بین الملل را داشتند. روی کار آمدن شماره شبا باعث شد که این مشکل تا حدودی حل شود. بنابراین امروزه افراد با استفاده از شماره شبا بانک حکمت ایرانیان می توانند بسیاری از امور بین بانکی و بین المللی خود را با محدودیت های کمتری انجام دهند. حال می خواهیم به شما بگوییم چگونه می توان این شماره برای بانک حکمت ایرانیان دریافت کرد.

قبل از هر چیز باید با تاریخچه بانک حکمت ایرانیان و زمان تاسیس آن آشنا شوید. بانک حکمت ایرانیان یکی از بانک های تقریبا جدید به شمار می رود که در سال 1389 تاسیس شد. در واقع این بانک یک شرکت خدمات ملی و بانکداری ایرانی بود که حمایت ارتش ایران از آن موجب شد تا در سال 89 به عنوان یک بانک آغاز به کار کند. در سال 97 بر اساس اطلاعیه بانک مرکزی این بانک با بانک سپه ادغام شد.

بانک حکمت ایرانیان همچون بسیاری دیگر از بانک های ایرانی در تاریخ 8 اکتبر سال 2020 از طرف خزانه داری آمریکا تحریم شد. این بانک در طی سال های گذشته عملکرد درخشانی داشته و توانسته مشتریان زیادی جذب کند. به گونه ای که آن را به عنوان یکی از بانک های معتبر ایرانی می شناسند.

شاید برایتان جالب باشد، اما تنها با در دست داشتن شماره حساب می توانید شماره شبای بانک حکمت ایرانیان را به دست آورید و این کار را به صورت آنلاین انجام دهید. بانک حکمت ایرانیان این اختیار را به سایت های مختلف از جمله سایت دریافت شبا، داده تا مشتریان بتوانند با مراجعه به آن و وارد کردن شماره حساب، عملیات تبدیل را انجام داده و شماره شبا این بانک را دریافت کنند. بهتر است این شماره را در محلی یادداشت کنید؛ چرا که امکان ذخیره آن وجود ندارد.

بسیاری از ما در طول روز عملیات های زیادی را با کارت بانکی خود انجام می دهیم و همین امر باعث شده تا شماره کارت های مختلف را به خاطر بسپاریم. اگر در شرایطی به شماره حساب دسترسی نداشته باشید و برای انجام امور خود به شماره شبا نیاز دارید، می توانید با استفاده از شماره کارت نیز این شماره را دریافت کنید. بدین منظور شما باید در کادر تعیین شده شماره کارت را وارد کرده و شماره شبا را دریافت نمایید.

روش های دریافت شماره شبای این بانک عبارتند از: دریافت شماره شبا با شماره کارت و شماره حساب. که می توانید هم به صورت حضوری هم غیر حضوری این تبدیل را انجام دهید و شماره شبای خود را به دست اوردید.

بله برای این کار کارمزدی تعیین شده که افراد ملزم به پرداخت آن هستند.

سوالات متداول کاربران