دریافت شماره حساب بانک دی

دریافت شماره حساب بانک دی از طریق شماره کارت

روش های دریافت شماره حساب بانک دی

اولین شماره ای که هنگام افتتاح حساب در اختیار مشتریان قرار داده می شود، همان شماره حساب بانکی است. این شماره حساب هم دارای یک شماره منحصر به فرد است که به اسم شناسه شبا شناخته می شود.

از شماره حساب برای واریز کردن وجه از حسابی به حساب دیگر در همان بانک مربوطه به عنوان مثال بانک دی استفاده می شود. اگر فردی شماره حساب خود را نداشته باشد، می تواند از طریق روش های زیر اقدام به دریافت شماره حساب بانک دی نماید.

دریافت شماره حساب از شماره کارت دی

دریافت شماره حساب بانک دی از روی شماره کارت کار بسیار ساده ‌ای است. کافی است شما از خدمات سایت دریافت شبا استفاده کنید. برای این کار می توانید مبلغی بسیار اندک در حدود ۱۲۵۰ تومان را بپردازید. به جای رفتن به بانک یا عابر بانک به راحتی شماره کارت خودتان را به شماره حساب تبدیل کنید.

حتی می توانید در سایت دریافت شبا، از طریق شماره حساب و شماره کارت بانکی، به شماره شبا برسید. توجه داشته باشید که برای انجام هر تراکنش در این سایت مبلغ کمی به صورت آنلاین از حساب شما کسر می شود، اما در وقت و انرژی خودتان به میزان زیادی صرفه جویی می کنید. چرا که نیاز نیست مساحت طولانی را طی کنید و به بانک بروید. به جای آن می توانید از طریق گوشی تلفن همراه، در هر زمان که بخواهید اطلاعات مورد نیاز خودتان را به دست بیاورید.

بانک دی یکی از بانک‌ های خصوصی و ثروتمند ایرانی است که در سال ۱۳۸۹ تأسیس شد. این بانک و یک شعبه فعال در سراسر نقاط کشور دارد. به همین خاطر تعداد مشتریان این بانک، در سال‌ های اخیر افزایش داشته است.

مشتریان این بانک برای انجام نقل و انتقال های مالی نیاز به دریافت شماره حساب بانک دی یا شماره شبا بانک دی دارند. چرا که بیشتر نقل و انتقال های مالی در داخل شعب بانک دی، از طریق شماره حساب و از بانک دی به بانک دیگر، با شماره شبا و شماره کارت انجام می شود.

با توجه به اینکه شماره کارت معمولاً در اختیار همه قرار دارد، امکان دسترسی به آن راحت تر است؛ اما برای دریافت شماره حساب بانک دی یا شماره شبا، می‌توان از روش ‌های گوناگونی استفاده نمود.

 

راحت ترین کار رفتن به شعب بانک دی یا عابر بانک های دی در سطح شهر است تا بتوانید شماره حساب خود را به دست بیاورید. البته توجه کنید که برای مراجعه حضوری به بانک حتماً باید شخصاً مراجعه نمایید و همچنین برای این کار باید حداقل یک تا دو ساعت زمان بگذارید.

برای به دست آوردن شماره حساب بانک دی می توانید از طریق روش های غیر حضوری هم اقدام نمایید که از جمله آن ها مراجعه به سایت بانک دی است. البته روش ‌های دیگری هم هستند که مربوط به دریافت شماره حساب بانک دی از طریق سایت های معتبر اینترنتی می شوند.

سایت دریافت شبا

سایت دریافت شبا دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و می تواند با دریافت کارمزدی بسیار اندکی حدود ۱۲۵۰ تومان، شماره حساب، شماره کارت و شماره شبا را برای کاربران استعلام بگیرد. با توجه به اینکه استفاده از خدمات سایت دریافت شبا امن و مطمئن است، کاربران می توانند با حفظ امنیت اطلاعات حساب خود، اقدام به دریافت شماره شبا یا شماره حساب از این سایت نمایند. امکان دریافت شماره حساب بانک دی از طریق شماره کارت و شماره شبا، در این سایت وجود دارد.

برای دریافت شماره حساب بانک دی، شما به شماره کارت بانکی خودتان نیاز دارید تا بتوانید از خدمات سایت دریافت شبا بهره مند گردید. در صورتی که شماره ۱۶ رقمی کارت بانک دی را داشته باشید، می توانید وارد سایت دریافت شبا شوید و پس از ثبت نام، مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

  • ثبت نام در سایت دریافت شبا
  • انتخاب گزینه تبدیل کارت به حساب
  • وارد نمودن شماره ۱۶ رقمی کارت بانک دی
  • مشاهده اطلاعات دارنده حساب
  • پرداخت کارمزد استعلام شماره حساب
  • دریافت شماره حساب

مراحل دریافت شماره حساب از طریق تبدیل شماره کارت بانکی، کمتر از یک دقیقه انجام می شود. سایت دریافت شبا دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته است و به خاطر دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی با خیال راحت می توانید از خدمات آن استفاده کنید.

توجه: بسیاری از سایت های اینترنتی هستند که اقدام به کلاه برداری از کاربران می نمایند؛ بنابراین قبل از دریافت هر گونه خدمات به نماد اعتماد الکترونیک آن سایت توجه کنید.

سوالات متداول کاربران

با مراجعه به سایت دریافت شبا، می توانید شماره کارت بانکی خود را به شماره حساب تبدیل نمایید.

از شماره حساب برای انتقال وجه از حسابی به حساب دیگر در یک بانک، استفاده می شود.