دریافت شماره حساب بانک اقتصاد نوین

دریافت شماره حساب بانک اقتصاد نوین از طریق شماره کارت

دریافت شماره حساب بانک اقتصاد نوین

اگر به فکر استفاده از راه‌های سریع‌تری هستید، بهترین انتخاب برای شما محاسبه اینترنتی شماره شبا است، اما برای اینکه بتوانید شماره شبا را اینترنتی استعلام بگیرید، باید یک سایت معتبر انتخاب کنید که ای نماد داشته باشد. البته می‌توانید از طریق سایت بانک اقتصاد نوین هم شماره حساب را به دست بیاورید، اما باید ابتدا اینترنت بانک اقتصاد نوین را نصب کنید که این هم نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانک و رفت و آمدهای زیادی دارد.

دریافت شماره حساب بانک اقتصاد نوین از طریق کارت

سایت دریافت یکی از همان سایت‌های معتبری است که در بخش پیش به آن ها به آن اشاره نمودیم. در این سایت علاوه بر محاسبه اینترنتی شماره شبا، خدمات دیگری نیز ارائه می‌شود که یکی از آن ها دریافت حساب اقتصاد نوین است.

دریافت حساب اقتصاد نوین با مراجعه به سایت دریافت شبا در کسری از ثانیه انجام می‌شود. بانک اقتصاد نوین یکی از شرکت‌های خدمات مالی و بانکداری ایرانی است که توانسته در سال ۱۳۸۰ با سرمایه حدود ۲۵۰ میلیارد ریال، فعالیت خود را آغاز کند. این بانک ایرانی با ارائه خدمات نوین بانکی مورد توجه بسیاری از مشتریان ایرانی قرار گرفته است.

شماره حساب اقتصاد نوین جزو اولین اطلاعاتی است که در اختیار دارنده حساب قرار می‌گیرد و به نوعی شناسنامه بانکی آن حساب، محسوب می‌شود. این شماره که دارای ۱۸ رقم است. برای انجام نقل و انتقال‌های داخل بانک اقتصاد نوین به کار می‌آید.

البته از شماره حساب برای کار های دیگری هم مانند صدور چک استفاده می ‌شود. حتی گاهی اوقات برای ثبت نام در سایت ‌های مختلف، شماره حساب مورد نیاز است. کارکنان شرکت ‌ها و ارگان ‌های مختلف برای پرداخت حقوق باید شماره حساب را به بخش حسابداری محل کار ارائه نمایند.

شماره حساب اقتصاد نوین یک کاربرد دیگر هم دارد. آن هم تبدیل حساب به شبا است. در بعضی از سایت ‌های اینترنتی امکان تبدیل کردن شماره حساب بانکی به شماره شبا فراهم شده است. اگر کاربران به شماره شبا نیاز پیدا کنند، می‌توانند به این سایت‌ ها مراجعه نمایند و شماره حساب بانکی را به شناسه پرکاربرد شبا تبدیل نمایند.

برای دریافت حساب اقتصاد نوین می‌توانید از روش ‌های حضوری و غیرحضوری استفاده نمایید. البته اگر شماره شبا بانک اقتصاد نوین را داشته باشید، به راحتی می‌توانید از روی آن شماره حساب را پیدا کنید.

ساختار شماره شبا بانک اقتصاد نوین به گونه‌ای است که از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. آخرین بخش از شماره شبا اقتصاد نوین به شماره حساب بانکی اختصاص دارد و دارای ۱۸ رقم است.

از آنجا که شماره حساب بانک اقتصاد نوین هم یک شماره ۱۸ رقمی است، اگر شماره شبا را داشته باشید با مراجعه به آن می‌توانید ۱۸ رقم پایانی را انتخاب کنید و مطمئن باشید که این همان شماره حساب است، اما اگر به شماره شبا دسترسی ندارید، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید.

با رفتن به شعب بانک اقتصاد نوین و ارائه کارت شناسایی می ‌توانید خیلی ساده شماره حساب خودتان را بگیرید. البته مراجعه به بانک نیاز به زمان زیادی دارد و ممکن است برای شما چندان جالب نباشد.

شما در هر بانکی که حساب داشته باشید، می‌توانید از خدمات سایت دریافت بهره‌مند شوید و از پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته آن استفاده کنید. در سایت دریافت بایستی شماره کارت بانکی خودتان را به شماره حساب تبدیل کنید. مراحل انجام این کار بسیار ساده است و در عرض چند ثانیه انجام می‌شود.

  • ابتدا وارد سایت دریافت شوید.
  • پس از وارد کردن شماره موبایل، یک پنل کاربری برای خودتان بسازید.
  • وارد پنل کاربری خودتان شوید.
  • گزینه تبدیل کارت به حساب را انتخاب نمایید.
  • در باکس مورد نظر شماره کارت را به صورت دقیق وارد کنید.
  • برای دریافت شماره حساب هزینه استعلام را بپردازید.
  • روی گزینه دریافت حساب کلیک کنید.
  • پس از مشاهده اطلاعات هویتی دارنده حساب، شماره حساب را دریافت نمایید.

نکته: توجه داشته باشید که در سایت دریافت شبا، برای انجام هر تراکنش ۱۲۵۰ تومان از کاربران دریافت می‌شود. این مبلغ در مقایسه با هزینه‌های رفت و آمد به بانک و استفاده از روش‌های حضوری بسیار ناچیز است. هنگام وارد کردن شماره کارت نیز باید دقت کافی داشته باشید؛ زیرا اگر شماره کارت را به صورت دقیق وارد نکنید، ممکن است شماره حساب، اشتباه باشد. مسئولیت اشتباه وارد کردن شماره کارت به عهده کاربران است و سایت دریافت هیچ مسئولیتی در قبال آن نمی‌پذیرد.

 البته سایت دریافت در هر ساعت از شبانه روز پشتیبانی آنلاین خود را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و در صورت بروز هرگونه مشکل راهکاری را برای حل آن ارائه می‌کند.

سوالات متداول کاربران

شماره حساب بانک اقتصاد نوین دارای ۱۸ رقم است.

 از شماره حساب برای نقل و انتقال‌های داخل بانکی و تبدیل به شماره شبا استفاده می‌شود.