دریافت شماره حساب بانک گردشگری

دریافت شماره شبا بانک کوثر از طریق شماره کارت و حساب

روش های دریافت شماره حساب بانک گردشگری

دریافت شماره‌حساب بانک گردشگری برای افرادی کاربرد دارد که شماره‌حساب خود را ندارند و برای انجام نقل و انتقال های مالی به آن احتیاج پیدا کرده اند. بعضی افراد هم به خاطر این‌که می‌خواهند شماره‌حساب را به شبا تبدیل کنند، به دنبال راهکارهایی برای دریافت شماره‌حساب می‌گردند. روش‌هایی که می توانید از طریق آن‌ها شماره‌حساب بانک گردشگری را به دست بیاورید، حضوری و غیر حضوری است.

دریافت شماره حساب از شماره کارت بانک گردشگری

یکی از روش هایی که می توانید از طریق آن شماره‌حساب بانک گردشگری را محاسبه کنید، از طریق کارت بانکی است. همان طور که اشاره کردیم می توانید با مراجعه به عابر بانک و وارد نمودن کارت بانکی شماره‌حساب بگیرید. البته یک راه دیگر هم وجود دارد که نیازی به مراجعه حضوری به دستگاه عابر بانک ندارد!

با استفاده از این راهکار شما فقط باید شماره ۱۶ رقمی کارت بانک گردشگری را در سایت های اینترنتی وارد کنید تا آن را به شماره‌حساب تبدیل کنند.

بانک گردشگری ایران یک بانک خصوصی است که مانند تمام بانک‌های ایرانی فعالیت می‌کند، اما به‌صورت تخصصی در زمینه گردشگری و پیشرفت این صنعت فعالیت دارد. سال تأسیس بانک گردشگری به ۱۳۸۹ باز می گردد. این بانک اولین بار توسط آقای مهدی جهانگیری و به منظور صرف منابع مالی برای توسعه صنعت گردشگری ایجاد شد.

این بانک که دارای رتبه پنجم در میان بهترین بانک‌های خصوصی ایران است، از دیدگاه مشتریان نیز به عنوان پنجمین بانک برتر شناخته می شود. در حال حاضر بانک گردشگری دارای ۵۵ شعبه در خود شهر تهران است. البته این بانک حدود ۴۵ شعبه نیز در شهرستان های دیگر دارد که آماده خدمات رسانی به مشتریان خود هستند.

بانک گردشگری کارت های گوناگونی مانند کارت خانواده، سایبر کارت، کارت هدیه، کارت مجازی، کارت سفر، گردش کارت و … برای مشتریان خود صادر می‌کند که هر یک دارای کاربردهای گوناگونی هستند. شماره‌حساب و شماره شبا این بانک نیز کاربردهای زیادی دارد که برای انتقال وجه درون بانکی و بین‌بانکی از آن‌ها استفاده می شود.

مراجعه حضوری به بانک گردشگری

هر فردی که در بانک گردشگری حساب داشته باشد، فارغ از نوع حساب که تسهیلات باشد یا سپرده‌گذاری، می تواند مدارک شناسایی خود را به بانک ببرد و شماره‌حساب بگیرد. درست است که این روش جزو روش های ساده محسوب می‌شود، اما نیاز به‌صرف هزینه و وقت زیادی دارد.

دریافت شماره‌حساب از عابر بانک

با یک اعلام موجودی ساده از طریق کارت عابر بانک گردشگری و مراجعه نمودن به دستگاه‌های خودپرداز همین بانک، می توانید شماره‌حساب خود را بگیرید.

افرادی که همراه بانک داشته باشند، می توانند با مراجعه به سایت بانک گردشگری، شماره‌حساب خود را به دست بیاورند.

تبدیل شماره‌حساب به شبا، یک روش اینترنتی است که در سایت دریافت شبا انجام می شود. اگر می خواهید از طریق شماره‌حساب بانک گردشگری به شماره شبا برسید و شماره‌حساب خودتان را ندارید، می توانید ابتدا شماره کارت را به شماره‌حساب تبدیل کنید و پس از اینکه مطمئن شدید شماره‌حساب شما دقیق است، وارد سایت دریافت شبا شوید و به راحتی این کار را انجام دهید. مراحل تبدیل شماره‌حساب بانک گردشگری به شبا بانک گردشگری به صورت زیر است.

  • وارد سایت دریافت شبا شوید.
  • در سایت ثبت‌نام کنید.
  • پنل کاربری خود را شارژ کنید.
  • پس از انتخاب گزینه تبدیل شماره‌حساب به شبا، شماره‌حساب بانک گردشگری را وارد نمایید.
  • با انتخاب کردن محاسبه شبا، می توانید شماره شبا را در چند ثانیه به دست بیاورید. تنها کافی است هزینه استعلام شبا را به صورت اینترنتی بپردازید.

سایت دریافت شبا، ای نماد دارد و می‌تواند در هر ساعت از شبانه‌روز که بخواهید خدمات مورد نیاز شما را ارائه کند. حتی در صورت بروز مشکل می توانید با بخش پشتیبانی سایت تماس بگیرید و سؤالات خودتان را مطرح کنید. این سایت با دریافت مبلغ 1250 تومان می تواند بدون صرف هزینه زیاد و انرژی شماره شبا را برای شما استعلام بگیرد.

شما می توانید در سایت دریافت شبا هم شماره کارت را به شبا تبدیل کنید، هم شماره‌حساب بانک گردشگری را به شبا تبدیل کنید.

نکته: باید توجه داشته باشید سایتی که انتخاب می کنید نماد اعتماد الکترونیکی داشته باشد. در این سایت ها شما مبلغ بسیاری کمی پرداخت می کنید و شماره کارت را به حساب تبدیل می کنید. در سایت بانک گردشگری هم می توانید شماره کارت را به حساب تبدیل کنید، اما به دلیل اینکه معمولاً پیدا کردن خدمات موردنیاز در سایت بانک ها برای کاربران کمی دشوار است، ترجیح می دهند از خدمات سایت های معتبر دیگر استفاده کنند که در مدت زمان کوتاه‌تری انجام می شوند.

سوالات متداول کاربران

با استفاده از خدمات سایت های اینترنتی می توانید شماره کارت را به شماره شبا تبدیل کنید.

بله در سایت های خصوصی، کارمزد های اندکی از کاربران برای محاسبه شبا دریافت می شود.