دریافت شماره حساب بانک قوامین

دریافت شماره حساب بانک قوامین از طریق شماره کارت

روش های دریافت شماره حساب بانک قوامین

یکی از مهم ترین شماره های بانکی که اطلاعات بسیاری در آن وجود دارد، شماره حساب است. شما به عنوان صاحب حساب از طریق این شماره می توانید انتقال وجه داخلی و بین بانکی داشته و از آن استفاده های گوناگون کنید‌. به همین دلیل روش های مختلفی برای دریافت شماره حساب بانک قوامین وجود دارد که در زیر درباره این راه ها صحبت می کنیم.

دریافت شماره حساب بانک قوامین​
دریافت شماره حساب بانک قوامین

دریافت شماره حساب بانک قوامین اینترنتی

بعد از آشنایی با سایت دریافت شبا و نحوه کار با آن باید بگوییم که استفاده از این سایت مزایای بسیاری نیز به همراه دارد. اولین و مهم ترین مزیت امنیت بسیار بالای این سایت است. اطلاعات بانکی شما در این سایت محفوظ باقی مانده و سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک یا اینماد نیز هست.

 هم چنین هزینه در نظر گرفته شده برای این سایت هم بسیار مقرون به صرفه و ناچیز است. دریافت شبا سایتی جامع است. یعنی خدمات دیگر بانکی مانند دریافت شماره شبا نیز از آن انجام می پذیرد. هم چنین برای رفع ابهامات و مشکلات احتمالی کاربران نیز پشتیبانی 24 ساعته در نظر گرفته شده است.

درمورد دریافت شماره حساب قوامین

بانک قوامین که در سال ۱۳۹۱ تاسیس شده است، تحت حمایت فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بوده و مشتریان اصلی آن افراد کارمند در این نهاد هستند. این بانک ابتدا با عنوان صندوق قرض الحسنه کار خود را از سال ۱۳۷۹ آغاز و سپس با گرفتن مجوز از سوی بانک مرکزی، فعالیت بانکی خود را شروع کرد.

 این بانک با اینکه مشتریان خاص خود را دارد، دیگر اقشار جامعه را هم پذیرش می کند و در سراسر کشور دارای شعب و خودپرداز های متعدد است که فعالیت های بانکداری نوین را به بهترین شکل انجام می دهند.

 ممکن است شما نیاز به دریافت شماره حساب بانک قوامین داشته و از نحوه این دریافت بی اطلاع باشید. پس این مطلب را دنبال کنید تا بهترین روش ها را برای استعلام آسان شماره حساب برای شما بیان کنیم.

برای دریافت حضوری شماره حساب بانک قوامین  نیاز به کارت ملی و حضور در شعب این بانک دارید. برای این کار می توانید به هر کدام از شعبه های این بانک که از نظر مسیر به شما نزدیک تر است بروید و در آن جا با استفاده از شماره ملی، شماره حساب خود را دریافت کنید.

البته خودپردازهای بانک قوامین نیز گزینه دریافت شماره حساب را دارند. می توانید در صورت تعطیل بودن بانک به خودپرداز مراجعه کرده و با انتخاب گزینه مورد نظر، شماره حساب خود را دریافت کنید. این راه خوشایند بسیاری از افراد نیست. زیرا در نوبت ایستادن در بانک و خودپرداز نیاز به مدیریت زمان دارد که این برای زندگی پر مشغله امروزی آسان نیست.

شما می توانید دریافت شماره حساب بانک قوامین را به صورت غیر حضوری نیز انجام دهید. در این روش نیاز به اینترنت و یک وب سایت متصل به شبکه بانکی کشور داریم که با وارد کردن اطلاعات شماره حساب را دریافت کنیم. با این حال سایت مورد نظر باید از نظر امنیت و پشتیبانی بهترین باشد که در ادامه در این باره بیشتر صحبت می کنیم.

از دیگر شماره های بانکی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، شماره کارت است. سایت هایی که خدمات بانکی را برای دریافت شماره حساب انجام می دهند، برای این کار نیاز به شماره کارت شما دارند. یکی از بهترین سایت ها در این زمینه دریافت شبا است.‌ به همین منظور در ادامه این مطلب برای شما به صورت کامل آموزش کار با این سایت و دریافت شماره حساب بانک قوامین در کمترین زمان ممکن را قرار می دهیم.

همان طور که پیش تر بیان کردیم، سایت هایی وجود دارند که با اتصال به شبکه بانکی کشور قادر به انجام عملیات بانکی هستند. یکی از بهترین سایت ها در این زمینه دریافت شبا است که شما می توانید دریافت شماره حساب بانک قوامین را از این سایت انجام دهید. این کار مستلزم انجام مراحلی است که در زیر آن ها را بررسی می کنیم:

  1. نخست برای دریافت خدمات نیاز به ثبت نام در سایت دریافت شبا را دارید. برای این کار تنها نیاز به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور است تا برای شما یک پروفایل ایجاد شود.
  2. سپس باید گزینه تبدیل شماره کارت به شماره حساب بانک قوامین را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید.
  3. مرحله بعد وارد کردن شماره کارت است که باید از روی کارت بانکی خود شماره را دقیق و صحیح وارد کنید.
  4. سپس باید گزینه دریافت شماره حساب و پرداخت هزینه باید انتخاب شود.
  5. مقدار هزینه پرداختی ۱۲۵۰ تومان برای هر درخواست است که بعد از پرداخت شماره حساب برای شما نمایش داده خواهد شد.

سوالات متداول کاربران

با استفاده از سایت دریافت شبا می توان شماره حساب را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کرد.

یکی از روش های حضوری دریافت شماره حساب از طریق خودپرداز است.