دریافت شماره حساب بانک کشاورزی

دریافت شماره حساب بانک کشاورزی از طریق شماره کارت

دریافت شماره حساب از شماره کارت کشاورزی

دریافت شماره حساب از شماره کارت کشاورزی یک فرایند بسیار ساده و سریع است که در سایت دریافت شبا انجام می‌شود. در صورتی که هرگونه مشکل یا سؤالی هم داشته باشید می‌توانید با پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین این سایت در میان بگذارید. با وارد کردن شماره کارت بانکی، در عرض چند ثانیه آن را به شماره حساب کشاورزی تبدیل می‌کنید و از آن استفاده می‌کنید.

دریافت شماره حساب کشاورزی از سایت دریافت شبا

سایت دریافت شبا یک سایت خصوصی است که در سال‌های اخیر خدمات مربوط به محاسبه آنلاین شماره حساب، شماره شبا و شماره کارت را برای مشتریان بانک کشاورزی به صورت اینترنتی انجام می‌دهد. این سایت که با هدف برآوردن خواسته‌های مشتریان بانک‌های ایرانی راه‌اندازی شده، با دریافت کارمزدی بسیار اندک یعنی ۱۲۵۰ تومان، هر اطلاعاتی که بخواهند برای آن ها محاسبه می‌کند. برای به دست آوردن شماره حساب کشاورزی در سایت دریافت شبا، حتماً باید شماره کارت بانکی خود را داشته باشید. در غیر این صورت نمی‌توانید با شماره ملی یا مشخصاتتان این شماره را به دست بیاورید. چرا که نحوه استعلام اطلاعات بانکی در سایت دریافت شبا به گونه‌ای است که حتماً باید اطلاعاتی از حساب در سایت وارد کنید تا بتواند آن را به شماره مورد نظر شما تبدیل کند.

دریافت شماره حساب کشاورزی به‌راحتی در سایت دریافت شبا انجام می‌شود. بانک کشاورزی یکی از بانک‌های قدیمی ایران است که در سال ۱۳۱۲ بنیان‌گذاری شده است. این بانک ۱۹۱۴ شعبه در سراسر نقاط ایران دارد و در زمینه بانکداری خرد و ارائه وام‌های کشاورزی فعالیت می‌کند. بانک کشاورزی که یک بانک دولتی است در زمینه ارائه خدمات الکترونیک بانکی نیز پیشرفته است.

دریافت شماره حساب بانک کشاورزی از طریق روش‌های زیادی امکان‌پذیر است، اما این بستگی به شما دارد که کدام‌یک از روش‌ها را انتخاب می‌کنید.

به عنوان مثال افرادی که به شعب بانک نزدیک هستند، ترجیح می‌دهند دو قدم پیاده تا بانک بروند و اطلاعاتی که نیاز دارند از متصدیان و کارکنان بانک بگیرند. به طور مثال اگر نمی‌دانند شماره حسابشان چند بوده و الان به آن نیاز پیدا کنند، به‌راحتی می‌توانند از متصدیان بانک کشاورزی بخواهند تا بر اساس کارت ملی آن ها، این شماره را برایشان پیدا کنند.

اما اگر فاصله شعب بانک کشاورزی تا محل کار یا محل زندگی دور باشد، قطعاً به صرفه نیست که از روش‌هایی حضوری و مراجعه به بانک استفاده کنیم. اینجاست که روش‌های غیرحضوری خودشان را نشان می‌دهند.

حتی گاهی اوقات جذابیت آن ها برای مشتریان بانک کشاورزی به قدری زیاد است که اگر ساختمان بانک دیوار به دیوار منزلشان هم باشد، ترجیح می‌دهند از طریق گوشی موبایل و همانطور که زیر باد کولر دراز کشیده اند از خدمات سایت‌های اینترنتی استفاده کنند و شماره حساب بگیرند. این طوری دیگر نیازی نیست داخل بانک در صف‌های طولانی منتظر شوند تا یک شماره حساب جزئی بگیرند.

روش‌ های غیر حضوری که می‌توانید از طریق آن ها به شماره حساب بانک کشاورزی دست پیدا کنید، متنوع هستند. اگر اینترنت بانک کشاورزی را در تلفن همراه خودتان داشته باشید، به‌راحتی می‌توانید وارد اینترنت بانک کشاورزی شده و شماره حسابتان را به دست بیاورید.

 البته نصب خود اینترنت بانک کشاورزی، نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانک دارد؛ یعنی شما باید از قبل به بانک رفته باشید و این شماره این اپلیکیشن را روی گوشی موبایلتان نصب کرده باشید تا بتوانید از طریق آن اطلاعاتی مانند شماره حساب یا شماره شبا را بگیرید.

ولی نگران نباشید راه‌های دیگری هم هستند که نیازی به مراجعه حضوری ندارند. یکی از این روش‌ها که بسیار ساده است، استفاده از خدمات سایت‌های خصوصی است.

برای به دست آوردن شماره حساب بانک کشاورزی از طریق شماره کارت، پس از وارد شدن به سایت دریافت شبا باید در این سایت ثبت نام کنید. در صورتی که در سایت دریافت شبا ثبت نام نکرده باشید نمی‌توانید از خدمات آن استفاده کنید. البته ثبت نام در سایت بسیار ساده است. فقط کافی است شما شماره تلفن همراهتان را وارد کنید و پس از دریافت کد تایید روی شماره موبایل، آن را در سایت بنویسید. به همین راحتی یک پنل کاربری برای شما ایجاد می‌شود.

  • حالا می‌توانید وارد منوی سایت شوید و گزینه تبدیل کارت به حساب را انتخاب کنید.
  • یک صفحه پیش روی شما باز می‌شود که باید در آن شماره دقیق کارت بانک کشاورزی را بدون خطا وارد کنید. سپس اطلاعات صاحب حساب به نمایش در می‌آید. اگر متوجه شدید که این اطلاعات مغایرتی با نام صاحب حساب دارد، مجدداً از ابتدا مراحل را آغاز کنید و شماره کارت بانکی را به صورت دقیق وارد کنید.
  • در آخرین مرحله نیز باید هزینه استعلام را با استفاده از اینترنت بانک و رمز دوم بپردازید و شماره حساب را بگیرید.

 

سوالات متداول کاربران

بله می‌توانید با در دست داشتن کارت شناسایی به شعب بانک بروید و شماره حساب بگیرید.

بله در سایت دریافت شبا، در عرض چند ثانیه می توانید شماره کارت را به حساب تبدیل نمایید.