دریافت شماره حساب بانک کوثر

دریافت شماره حساب بانک کوثر از طریق شماره کارت

روش های دریافت شماره حساب بانک کوثر

برای دریافت شماره حساب بانک کوثر می توان از روش های مختلفی استفاده کرد که به صورت حضوری و غیر حضوری هستند. معمولا مراجعه حضوری به بانک جهت دریافت خدماتی که به صورت آنلاین نیز قابل انجام هستند، کاری بیهوده است؛ زیرا باعث هدر رفت زمان و هزینه می شود.

بهترین و راحت ترین راه برای دریافت شماره حساب بانک کوثر استفاده از سامانه های آنلاین می باشد؛ یکی از معتبرترین این سامانه ها، سایت دریافت شبا است که به صورت غیر حضوری در هر ساعتی از شبانه روز به مشتریان خدمت رسانی می کند. در این سایت با پرداخت هزینه کمی حدود 1250 تومان می توان شماره حساب بانکی را از طریق شماره کارت یا شماره شبا به دست آورد.

شبا بانک کوثر
شبا بانک کوثر

دریافت شماره حساب از شماره کارت

در حال حاضر همه افراد برای حساب های خود یک کارت بانکی در اختیار دارند که با استفاده از اطلاعات مندرج روی کارت می توانند بسیاری از خدمات بانکی را دریافت کنند. برای مثال می توان از شماره کارت برای دریافت شماره حساب بدون داشتن اطلاعات دیگر استفاده کرد. در سایت دریافت شبا شرایطی فراهم شده که مشتریان با وارد کردن شماره 16 رقمی روی کارت بانکی خود و پرداخت 1250 تومان می توانند شماره حساب خود را به دست آورند.

موسسه اعتباری کوثر تحت حمایت وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به عنوان یک شرکت خدمات مالی و بانکداری در سال 1388 فعالیت خود را آغاز کرد. این بانک در بهمن ماه سال 1389 مبلغ قدرالسهم 750 میلیارد ریالی را با هدف گسترش سریع به حساب بانک ملی واریز نمود و فعالیت های آن از جنبه کیفی و کمی به سرعت توسعه داده شد. به طوری که توانست تا پایان سال 1392 در سراسر کشور 350 شعبه فعال را ایجاد کند و به خدمات دهی مشتریان بپردازد. موسسه اعتباری کوثر در تاریخ 11 اسفندماه سال 1397 طی اطلاعیه ای با بانک سپه ادغام گردید. همچنین موسسه قرض الحسنه جوانان خیر در بهمن ماه سال 1391 با بانک کوثر ادغام شد.

حمایت از پروژه ای دفاعی و طرح های دانش بنیان، اولویت دادن در خدمات دهی و ارائه تسهیلات به فعالان حوزه توسعه اقتصاد بومی و مقاومتی و متعهد شدن برای ارائه خدمات به بازنشستگان و کارکنان نیروهای مسلح و وزارت دفاع از مهم ترین چشم اندازهای موسسه اعتباری کوثر به شمار می رود. این بانک با تلاش کادر مدیریتی و پرسنلی خود توانست حد.د 1040 نفر تحصیلکرده را جذب کند و باعث افزایش اشتغالزایی در کشور شود. همچنین موفق به دریافت مجوز پذیره نویسی در سازمان بورس اوراق بهادار شد و توانست جایزه ملی مدیریت را در سال 1391 دریافت نماید.

به منظور دریافت شماره حساب بانک کوثر از شماره کارت می توان از سایت دریافت شبا استفاده کرد. این سایت می تواند خدمات آنلاین را در بستری با امنیت بالای اطلاعات به مشتریان ارائه دهد.

برای تبدیل شماره کارت کوثر به شماره حساب آن باید مراحل زیر دنبال شود. با انجام این مراحل در سایت دریافت شبا به صورت آنلاین و بدون پرداخت هزینه بالا می توان به آسانی از طریق شماره کارت موفق به دریافت شماره حساب این بانک شد.

  1. ورود به سایت دریافت شبا
  2. پنل کاربری خود را شارژ نمایید
  3. کلیک روی گزینه تبدیل شماره کارت به شماره شبا یا تبدیل شماره حساب به شماره شبا
  4. وارد کردن شماره حساب یا شماره بانک برای دریافت شماره شبا در محل مربوطه
  5. بر روی دکمه دریافت شماره حساب بانکی (شبا) کلیک کنید.
  6. واریز هزینه تراکنش مورد نظر به مبلغ 1250 تومان
  7. مشاهده اطلاعات دارنده حساب و دریافت شماره حساب بانکی

برای استفاده از خدمات الکترونیکی سایت دریافت شبا ابتدا در سایت عضو شوید و سپس برای دریافت شماره حساب بانک کوثر یا هر بانک دیگری از طریق تبدیل شماره کارت، شماره حساب بانکی خود را به دست آورید. یکی از مزایای استفاده از خدمات الکترونیکی سایت دریافت شبا پشتیبانی آنلاین و داشتن نماد اعتماد الکترونیکی است که می تواند باعث افزایش اطمینان مشتریان از خدمات این سامانه شود. علاوه براین برای دریافت شماره حساب بانک کوثر از سایت دریافت شبا فقط مبلغ 1250 تومان دریافت می شود که یک هزینه اندک و معقولی برای استفاده از خدمات غیرحضوری این سایت است.

سوالات متداول کاربران

بله در سایت دریافت شبا می توان با ئارد کردن شماره 16 رقمی کارت یا شماره حساب خود به راحتی شماره حساب بانکی خود را دریافت کرد.

امکان انتقال پول با بالاترین سقف و جا به جایی پول بدون دسترسی به اطلاعاتی مثل نام بانک، شماره حساب یا شماره کارت و کد شعبه

کاهش تقاضای مشتریان برای اسکناس، کاهش مراجعه حضوری به شعب بانک ها و استفاده از چک های رمزدارrush