دریافت شماره حساب بانک مهر ایران

دریافت شماره حساب بانک مهر ایران از طریق شماره کارت

دریافت شماره حساب از شماره کارت مهر

دریافت شماره حساب از شماره کارت بسیار ساده است. چرا که شما می توانید از طریق سایت های معتبر اینترنتی، شماره ۱۶ رقمی کارت بانک مهر را به شماره حساب تبدیل نمایید. روش ساده دیگری که می‌تواند به شما کمک کند تا با شماره کارت به شماره حساب برسید، از طریق پیامک است.

بعضی از سامانه های اینترنتی هم این امکان را فراهم آورده اند تا شما بتوانید شماره کارت بانکی خود را به حساب یا شبا تبدیل کنید. مزیت استفاده از سایت های اینترنتی صرفه جویی در زمان و هزینه است البته در صورتی که نماد اعتماد داشته باشند تا بتوانید با خیالی آسوده اطلاعات خود را در اختیار سایت قرار دهید.

دریافت شماره حساب از شماره کارت مهر

همانند دریافت شماره شبا از شماره کارت که به صورت اینترنتی انجام می شود، شما می توانید شماره حساب را هم از روی شماره کارت مهر محاسبه کنید. که هم به صورت حضوری و با مراجعه به بانک می توانید به شماره حساب خود دستیابی پیدا کنید هم از طریق خودپرداز، وب سایت ها، موبایل بانک ها و …

سوالات متداول کاربران

بانک مهر ایران اولین بانکی بود که به دستور رئیس جمهور وقت، آقای محمود احمدی نژاد در سال ۱۳۸۶ تأسیس شد. هدف از تأسیس بانک قرض الحسنه مهر، ارائه تسهیلات قرض الحسنه بود. این بانک به عنوان یک شرکت خدمات مالی فعالیت می کند و اولویت اصلی خود را در انجام خدماتی در زمینه وام های قرض الحسنه، مدیریت سرمایه گذاری و همچنین بانکداری خود قرار داده است.

در صورتی که نیاز به دریافت شماره حساب بانک مهر دارید می توانید به سایت رسمی بانک مهر مراجعه نمایید. تمام مشتریان این بانک ایرانی می ‌توانند از طریق روش های سریع و اینترنتی شماره حساب، شماره کارت و همچنین شماره شبا حساب خود را به دست بیاورند. چراکه در بعضی از سایت های رسمی مانند دریافت شبا خدماتی مانند محاسبه اینترنتی شبا با سرعت بالایی انجام می شود.

روش های گوناگونی هستند که می‌توانید از طریق آن ها به شماره حساب بانک مهر خودتان دسترسی پیدا کنید. همان طور که اشاره کردیم مراجعه به سایت بانک مهر ایران اولین و ساده ترین راه است. البته سایت بانک مهر ایران ممکن است برای کاربران کمی پیچیده باشد، اما از طریق سایت های معتبر اینترنتی که دارای ای نماد هستند، می توانید این کار را انجام دهید.

روش های حضوری هم هستند که می توانید از آن ها استفاده کنید تا شماره حساب بانک مهر را به دست بیاورید. البته توصیه نمی کنیم از روش های حضوری استفاده کنید. چون به هزینه و وقت زیادی احتیاج دارند.

برای این کار اولین و ساده ترین راه مراجعه به شعب بانک مهر در سراسر کشور است. به این صورت شما می توانید کارت ملی خودتان را ارائه کنید و شماره حساب یا هر یک از اطلاعات دیگر حساب خودتان را بگیرید. شماره حساب های بانک مهر ایران، معمولاً ۱۴ رقمی هستند. این شماره حساب ها داخل شماره شبا هم وجود دارند و برای ساختن شماره شبا استفاده می شوند. شماره حساب کاربرد های زیادی دارد این کاربرد ها عبارتند از:

  • استفاده از شماره حساب برای شناسایی حساب کاربران
  • استفاده برای انتقال وجه بین حساب های یک بانک

سوالات متداول کاربران

برای به دست آوردن شماره حساب بانک مهر می توانید به شعب بانک یا سایت بانک مهر مراجعه نمایید.

بانک مهر شماره حساب های ۱۴ رقمی دارد.

خیر، شماره شبا با شماره حساب فرق دارد و هر یک کاربرد های گوناگونی دارند.