دریافت شماره حساب بانک ملی

دریافت شماره حساب بانک ملی ایران از طریق شماره کارت

روش های دریافت شماره حساب بانک ملی

زمانی که ما اقدام به باز کردن حساب در یکی از شعبات بانک ملی می کنیم، معمولا کمتر به شماره حساب اهمیت می دهیم و یا آن را از بانک درخواست می کنیم. با این حال اما گاهی اوقات ما برای انجام نقل و انتقالات و موارد این چنینی نیاز به شماره حساب داریم. در اینطور مواقع، ما می توانیم به دو روش حضوری و غیر حضوری اقدام به دریافت شماره حساب بانک ملی کنیم.

دریافت شماره حساب بانک ملی

دریافت شماره حساب از شماره کارت

یکی از بهترین و ساده ترین روش ها برای دریافت شماره حساب بانک ملی به صورت اینترنتی، تبدیل شماره کارت به شماره حساب است. برای انجام این کار، شما بایستی در ابتدا یک وب سایت معتبر پیدا کنید تا با استفاده از آن بتوانید شماره کارت خود را تبدیل به شماره حساب کنید.

مهم است که سایت انتخابی شما دارای انواع نمادهای اعتماد الکترونیکی باشد تا مطمئن باشید که سایت انتخابی از سوی مقامات قضایی نیز مورد تایید قرار گرفته است. سایت دریافت شبا، زمینه را برای شما مهیا می کند تا با خیالی آسوده به تبدیل شماره کارت به شماره حساب خود بپردازید. ما با ارائه انواع نمادهای الکترونیکی این زمینه را برای شما مهیا می کنیم تا با خیالی آسوده شماره حسابتان را دریافت کنید.

بانک ملی ایران یکی از قدیمی ترین و برجسته ترین موسسات مالی کشور است. این بانک در سال 1305 پس از تصمیم دولت برای ادغام چندین بانک کوچکتر در یک نهاد واحد تاسیس شد. هدف اصلی بانک ملی، ارائه خدمات مالی به دولت، بخش خصوصی و افراد بود.

بانک ملی در سالهای اولیه فعالیت خود با ترویج صنعتی شدن، تامین مالی پروژه های زیربنایی بزرگ و حمایت از کشاورزی، نقش مهمی در توسعه اقتصاد ایران ایفا کرد. در سال های اخیر، بانک ملی اصلاحات قابل توجهی را برای نوسازی عملیات خود و بهبود ثبات مالی خود انجام داده است. این بانک خدمات خود را به بانکداری الکترونیک، مدیریت دارایی و بانکداری سرمایه گذاری گسترش داده است. امروزه بانک ملی ایران نقشی حیاتی در حمایت از اقتصاد کشور و ارائه خدمات مالی ضروری به شهروندان ایفا می کند.

یکی از روش ها که به عنوان رایج ترین روش دریافت شماره حساب بانک ملی نیز معرفی می شود، دریافت شماره حساب به صورت حضوری است. با انتخاب این روش شما بایستی به یکی از شعبات بانک ملی مراجعه کرده و پس از دریافت نوبت و گذر مدت زمان مشخص، با ارائه شماره کارت یا مشخصات خود، شماره حسابتان را دریافت کنید. شاید این روش ایمن باشد، اما هزینه و وقت زیادی را از شما می گیرد.

یکی از بهترین روش ها که در سریع ترین زمان امکان دریافت شمار حساب را در اختیار شما قرار می دهد، روش دریافت آن به صورت غیرحضوری است. این روش از طریق سایت دریافت شبا امکان پذیر است. با انتخاب این روش، شما در هر هر زمان از شبانه روز می توانید به راحتی شماره حساب بانک ملی خود را دریافت کرده و نقل و انتقالات خود را انجام دهید. در ادامه به معرفی این روش و آموزش آن می پردازیم.

حال در این بخش به شما آموزش قدم به قدم دریافت شماره حساب از شماره کارت در سایت دریافت شبا را می دهیم. با دانستن این روش، در کسری از ثانیه می توانید شماره حساب خود را دریافت کنید:

  • ابتدا وارد سایت شده و ثبت نام خود را انجام دهید. در نظر داشته باشید که بدون ثبت نام، تنها می توانید به از سایت بازدید کرده و امکان استفاده از خدمات آن را ندارید.
  • پس از این که ثبت نام خود را تکمیل کردید، به سراغ تبدیل شماره کارت به شماره حساب بروید.
  • حال بایسی در این بخش شماره کارت خود را به طور کامل وارد کنید.
  • در این بخش بر روی دریافت شماره حساب کلیک کرده و هزینه 1250 تومانی را پرداخت کنید.

پس از پرداخت، شماره حساب شما ظاهر شده که می توانید به راحتی آن را برای خود کپی کنید.

دریافت شماره کارت به صورت اینترنتی مزایای بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت که به هیچ عنوان نمی توان آن ها را در روش حضوری یافت. اولین مزیتی که می توانیم از طریق این روش دریافت کنیم، صرفه جویی در هزینه و زمان است. با انتخاب این روش شما در هر زمان از شبانه روز، می توانید شماره حساب خود را دریافت کنید.

از سویی دیگر، تمامی اطلاعات شما در زمینه ای امن نگهداری می شود. این یعنی بدون نگرانی می توانید شماره حساب یا حتی شماره شبا خود را دریافت کنید. در انتها نیز، پشتیبانی 24 ساعت سایت ما این زمینه را برای شما مهیا می کند تا هر زمان که سوالی برایتان پیش آمد، به راحتی آن را در میان گذشته و سریعا به رفع مشکل خود بپردازید.

سوالات متداول کاربران

تنها با هزینه 1250 تومانی می توانید شماره حساب بانک ملی خود را دریافت کنید.

دریافت شماره حساب به صورت اینترنتی هیچ محدودیت زمانی خاصی ندارد.

مهم ترین مزیتی که شما در این روش دریافت می کنید، صرفه جویی در زمان و هزینه های خود است.