دریافت شماره حساب بانک ملت

دریافت شماره حساب بانک ملت از طریق شماره کارت

روش های دریافت شماره حساب بانک ملت

دریافت شماره حساب ملت ممکن است برای تمام مشتریان این بانک لازم باشد. از آنجا که هنگام افتتاح حساب در بانک های ایرانی یک دفترچه حساب در اختیار آن ها قرار داده می شود، تمام اطلاعات مورد نیاز آن ها مانند شماره حساب در دفترچه حساب بانکی درج می شود، اما ممکن است به هر دلیلی صاحبان حساب، به دفترچه حساب خود دسترسی پیدا نکنند و بخواهند از طریق روش‌های دیگری شماره حساب خود را دریافت نمایند. به همین خاطر در این بخش ما قصد داریم روش های دریافت شماره حساب بانک ملت را به شما آموزش دهیم.

دریافت شماره حساب از شماره کارت ملت

دریافت شماره حساب از شماره کارت ملت در سایت ما کمتر از یک دقیقه انجام می‌شود.

  • برای انجام این کار ابتدا باید یک شماره موبایل در سایت وارد کنید و رمز کاربری بگیرید.
  • پس از اولین مرحله در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید می توانید از طریق پنل کاربری خود شماره حساب یا شماره شبا بگیرید.
  • ورود به سایت
  • ثبت نام
  • انتخاب گزینه تبدیل کارت به حساب
  • پرداخت هزینه استعلام
  • دریافت شماره حساب

بانک ملت یکی از بانک های قدیمی کشور است که در سال ۱۳۵۸ پس از ادغام ۱۰ بانک فعالیت خود را آغاز کرد. سرمایه اولیه بانک ملت ۳.۵ میلیارد ریال بوده است. این بانک در حال حاضر علاوه بر شعب گوناگونی که در سراسر کشور دارد، توانسته در کشورهای خارجی مانند ترکیه، کره جنوبی، ارمنستان و آلمان شعب بین‌المللی خود را افتتاح نماید.

شماره حساب بانک ملت یا سایر بانک ها اصلی ترین مشخصه یک حساب بانکی است که نشان می دهد شما در آن بانک حساب دارید. با استفاده از شماره حساب مشتریان بانک ملت می توانند از حسابی به حساب دیگر در همان بانک پول واریز کنند. برای صدور چک های بین بانکی و چک های رمزدار نیز دارا بودن شماره حساب ضروری است. به همین خاطر افرادی هستند که برای نقل و انتقال های مالی به شماره حساب نیاز پیدا می‌کنند و به فکر روش هایی می‌افتند که می‌توانند با استفاده از آن ها شماره حساب را دریافت کنند.

 یکی دیگر از کاربردهای شماره حساب تبدیل آن به شماره شبا است. این روزها که خدمات الکترونیکی و انتقال وجه با شماره شبا انجام می‌شود، امکان تبدیل شماره حساب به شبا فراهم شده است؛ بنابراین اگر برای به دست آوردن شبا نیاز دارید تا اول شماره حساب را محاسبه کنید، می توانید از خدمات سایت های معتبر اینترنتی استفاده کنید که در ادامه مراحل آن را شرح خواهیم داد.

 

روش‌های حضوری برای دریافت شماره حساب وجود دارند که همگی به وقت و انرژی زیادی نیاز دارند، اما در نظر داشته باشید که رفتن به شعب بانک نیاز به وقت زیادی دارد. به همین خاطر می‌توانید از روش‌هایی که سریع‌تر انجام می‌شوند و نیاز به حضور فیزیکی در بانک ندارند، استفاده کنید. دریافت شماره حساب از شماره کارت یکی از روش های اینترنتی است که در سایت ما انجام می شود. با استفاده از خدمات سایت ما می توانید به راحتی با پرداخت کارمزدی حدود ۱۲۵۰ تومان به راحتی شماره هر یک از حساب های بانکی خود را دریافت کنید. برای انجام این کار کافی است شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی خود را داشته باشید.

اگر از خدمات سایت ما برای دریافت شماره حساب ملت یا هر بانک دیگری استفاده کنید، نیازی نیست در صف های طولانی بانک منتظر باشید و هزینه زیادی بپردازید تا به شعب بانک برسید. به این صورت می توانید در داخل منزل خود به راحتی به اینترنت متصل شوید و از طریق گوشی تلفن، شماره حساب بانکی را به دست بیاورید. استفاده از شماره ۱۶ رقمی کارت نشان می دهد که سایت ما نیاز به اطلاعات پیچیده‌ای ندارد و تنها با یک شماره کارت هم می توانید به شماره حساب خودتان یا هر فرد دیگری دسترسی پیدا کنید. سایت ما دارای نماد اعتماد الکترونیکی است. به همین خاطر با اطمینان کامل می توانید از خدمات سایت استفاده کنید و نگران سوءاستفاده از اطلاعات حساب خود نباشید

سوالات متداول کاربران

بله امکان تبدیل شماره کارت به حساب از طریق سایت های معتبر اینترنتی وجود دارد.

از شماره حساب برای انتقال وجه بین بانکی استفاده می شود.