دریافت شماره حساب بانک پاسارگاد

دریافت شماره حساب بانک پاسارگاد از طریق شماره کارت

دریافت اینترنتی شماره حساب بانک پاسارگاد

دریافت اینترنتی شماره حساب پاسارگاد هم از طریق مراجعه به سایت بانک امکان‌پذیر است، هم از طریق سایت‌های خصوصی. اگر بخواهید از طریق سایت بانک شماره حساب را بگیرید، باید ابتدا اینترنت بانک را روی تلفن همراهتان نصب کرده باشید، اما اگر بخواهید از طریق سایت‌های خصوصی اقدام کنید، باید سایتی را انتخاب کنید که معتبر باشد. نماد اعتماد الکترونیکی داشته باشد و بتواند خدمات خود را پشتیبانی کند. در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی کاربران باشد. البته این سایت‌ها کارمزدهای بسیار ناچیزی از کاربران دریافت می‌کنند که بسیار منصفانه است و ارزش خدماتی که در عرض چند ثانیه ارائه می‌دهند را دارد.

معرفی سایت دریافت شماره حساب بانک پاسارگاد

سایت دریافت شبا به عنوان یک سایت خصوصی معتبر، قابلیت محاسبه شماره حساب بانک پاسارگاد را دارد. به همین خاطر کاربران و مشتریان بانک پاسارگاد می‌توانند با مراجعه به این سایت از طریق اطلاعات دیگری مانند شماره کارت بانکی، شماره حساب را به دست بیاورند.

یکی از بانک‌های خصوصی ایرانی که در سال ۱۳۸۴ تأسیس شده است، بانک پاسارگاد است. دریافت شماره حساب بانک پاسارگاد برای افرادی که قصد جابجایی پول به‌صورت داخل بانکی را دارند و یا برای ارائه این شماره به ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی نیاز به شماره حساب دارند، ضروری است. به همین خاطر در این مقاله با روش‌های به دست آوردن شماره حساب آشنا می‌شویم.

شماره حساب بانک پاسارگاد یک شماره ۱۶ رقمی است که در انتهای شماره شبا قرار می‌گیرد. البته چون شماره حساب بانک پاسارگاد ۱۶ رقمی است، برای اینکه به حدنصاب برسد و بتواند بخش ۱۸ رقمی انتهای شماره شبا را کامل کند، باید دو صفر به آن اضافه شود.

به همین خاطر نمی‌توان با نگاه کردن به شماره شبا تشخیص داد که شماره حساب چه عددی است و نیاز به محاسبه دقیق دارد. این شماره به درد افرادی می‌خورد که قصد دارند در شعب بانک پاسارگاد از حسابی به حساب دیگر پول واریز کنند.

شماره حساب که جزو ابتدایی‌ترین اطلاعات حساب است، در بانک پاسارگاد به عنوان شناسنامه حساب شناخته می‌شود. نه شماره کارت نه شماره شبا نمی‌توانند جایگزین شماره حساب شوند. به همین خاطر افرادی که به شماره حساب نیاز داشته باشند، باید بتوانند از طریق روش‌های حضوری و غیرحضوری این شماره را محاسبه نمایند. گاهی اوقات پیش می‌آید که فردی نیاز به دریافت شماره شبا داشته باشد، اگر شماره حساب بانکی خود را در اختیار داشته باشد به‌راحتی می‌تواند آن را به شماره شبا تبدیل نماید.

کاربرد های شماره حساب را معرفی کردیم، اما اگر بخواهید به این شماره دسترسی پیدا کنید، راه‌های زیادی پیش رو دارید. از راحت‌ترین راه‌ها گرفته که جزو مراجعه حضوری به بانک می‌شوند تا استفاده از خدمات سایت‌های معتبر خصوصی که به‌صورت آنلاین و از طریق نرم‌افزارهای پیچیده شماره حساب را به دست می‌آورند.

اگر شعب بانک پاسارگاد فاصله زیادی با شما ندارند، می‌توانید به‌راحتی با در دست داشتن کارت شناسایی به بانک بروید و شماره حسابتان را از متصدیان بانک بگیرید. حتی می‌توانید به دستگاه‌های خودپرداز بانک پاسارگاد بروید و با وارد کردن شماره کارت، شماره حسابتان را استعلام بگیرید. البته به دلیل اینکه این پروسه زمان بر است، احتمالاً ترجیح می‌دهید از روش‌هایی که به وقت کمتری نیاز دارند، استفاده کنید.

برای اینکه بتوانید از خدمات سایت دریافت نهایت استفاده را ببرید و در هر زمان که به اطلاعات بانکی‌تان نیاز پیدا کردید، به‌راحتی وارد سایت شوید، باید ابتدای پنل کاربری ایجاد کنید. ایجاد پنل کاربری هم بسیار ساده است و فقط نیاز به شماره موبایل شما و یک کد تأییدیه دارد که به این شماره ارسال می‌شود.

پس از وارد کردن کد تأییدیه، ثبت نام شما تکمیل می‌شود و حالا دیگر قادر خواهید بود از خدمات سایت بهره‌مند شوید. اگر نیاز به شماره حساب بانک پاسارگاد یا هر یک از بانک‌های دیگر را دارید، مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

  • وارد پنل کاربری سایت دریافت شوید.
  • از داخل صفحه اصلی گزینه تبدیل شماره کارت به شماره حساب را انتخاب نمایید.
  • دقت کنید که شماره ۱۶ رقمی کارت بانک پاسارگاد باید به‌صورت دقیق وارد شود.
  • حالا می‌توانید اطلاعات هویتی شخصی که این کارت بانکی به او تعلق دارد را ببینید. اگر اطلاعات درست هستند، روی گزینه دریافت شماره حساب کلیک نمایید.

نکته: لازم به ذکر است که هزینه انجام این تراکنش ۱۲۵۰ تومان است که باید قبل از انتخاب دریافت شماره حساب، آن را به‌صورت آنلاین پرداخت نمایید.

توجه: در صورتی که شماره کارت دقیق وارد نشده باشد، ممکن است شماره حساب به دست آمده فعال و صحیح نباشد.

سوالات متداول کاربران

شماره حساب بانک پاسارگاد ۱۶ رقمی است.

استفاده از روش‌های اینترنتی، مانند تبدیل شماره کارت به شماره حساب، بهترین و سریع‌ترین راه است.