دریافت شماره حساب پست بانک

دریافت شماره حساب پست بانک از طریق کارت

دریافت شماره حساب پست بانک ایران

برای دریافت شماره حساب بانک پست ایران از روش غیر حضوری یا اینترنتی، معمولا نیاز به شماره کارت خود دارید. شماره کارت نیز یکی از مهم ترین شناسه ها برای حساب های بانکی است که امکان تبدیل آن ها به شماره حساب در سایت های ارائه دهنده خدمات وجود دارد. یکی از بهترین سایت ها در این زمینه دریافت شبا است که نحوه دریافت شماره حساب از این سایت را در ادامه به صورت کامل آموزش می دهیم.

دریافت شماره حساب پست بانک از سایت

سایت دریافت شبا یکی از جامع ترین سایت های خدمات بانکی است. شما می توانید علاوه بر شماره حساب، شماره شبا را هم دریافت کنید. هم چنین امنیت بالا نیز برای این سایت وجود دارد. تمامی اطلاعات وارد شده محفوظ باقی مانده و سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک یا اینماد است. برای کاربران سایت پشتیبانی آنلاین نیز در نظر گرفته شده است. اگر حین فرآیند انواع خدمات سایت دچار مشکل یا ابهامی شدید، پشتیبانی آن را سریع رفع خواهد کرد.

بانک پست ایران یک بانک دولتی است که کار خود را از سال ۱۳۷۵ به صورت رسمی آغاز کرد. این بانک با هدف گسترش خدمات بانکی در سراسر شهرها و روستاهای کشور بیشتر از شش هزار دفتر خدمات ارتباطی روستایی را ایجاد کرده است.

این بانک بیشتر بر بستر الکترونیک فعالیت دارد و تمامی اقشار جامعه مشتریان آن را تشکیل می دهند. پست بانک بیشتر از ۶۵۰۰ شعبه در سراسر کشور و باجه بانکی در روستاها دارد و خدمات بانکی را به نحو احسن انجام می دهد.

با این حال شما ممکن است نیاز به دریافت شماره حساب بانک پست ایران برای انجام تعدادی از امور بانکی خود داشته باشید. از این رو در ادامه مطلب روش های دریافت را برای شما بیان کرده سپس بهترین و ساده ترین راه را نیز مشخص می کنیم.

شماره حساب بانک پست ایران مانند تمامی بانک ها در کشور، یکی از مهم ترین شناسه های بانکی است که برای انجام بیشتر کارها از جمله نقل و انتقالات بین بانکی و داخلی بسیار از آن استفاده می شود. به همین دلیل است که نیاز به دریافت شماره حساب بانک پست ایران از روش های مختلف وجود دارد. در ادامه انواع روش ها به همراه معایب و مزایای آن ها را بررسی کرده و درباره آن ها توضیح می دهیم.

دریافت حضوری شماره حساب بانک پست ایران

اولین و قدیمی ترین روش دریافت شماره حساب بانک پست ایران، از طریق حضور در شعب این بانک است. شما می توانید به نزدیک شعبه بانک پست در سراسر کشور مراجعه کرده و تنها با ارائه کارت ملی معتبر شماره حساب خود را از کارمند بانک دریافت کنید.

 هم چنین تمامی خودپرداز های این بانک نیز امکان استعلام شماره حساب را برای شما فراهم کرده اند. با این حال روش حضوری معایب بیشتری نسبت به مزایا دارد که مهم ترین آن تلف شدن وقت در صفوف بانک و خودپرداز است. اگر زندگی پر مشغله داشته باشید، ایستادن در نوبت برای دریافت شماره حساب که یکی از ساده ترین امور بانکی است، می تواند وقت زیادی از شما بگیرد.

دریافت غیر حضوری شماره حساب بانک پست ایران

یکی از بهترین راه های دریافت شماره حساب بانک پست ایران روش غیر حضوری است. امروزه بعضی از امور بانکی را می توان از طریق اینترنت انجام داد که یکی از آن ها دریافت شماره حساب است. علاوه بر سایت خود بانک و همراه بانک، سایت هایی نیز طراحی شده اند که حتی آسان تر از سایت اصلی بانک قادر به استعلام شماره حساب شما هستند.

با استفاده از روش غیر حضوری دیگر نیازی به منتظر ماندن و ایستادن در صف نیست و می توانید هر ساعت از شبانه روز به سایت مراجعه کرده و با ارائه اطلاعات خواسته شده شماره حساب را دریافت کنید.

سوالات متداول کاربران

دریافت غیر حضوری بسیار ساده تر و بهتر از حضوری در نظر گرفته می شود.

امنیت و حفظ اطلاعات مهم ترین ویژگی است که در سایت دریافت شبا وجود دارد.