دریافت شماره حساب بانک سامان

دریافت شماره حساب بانک سامان از طریق شماره کارت

روش‌های دریافت شماره حساب بانک سامان

اگر جزو مشتریان بانک سامان هستید و نیاز به شماره حساب خودتان دارید، باید با روش‌های دریافت حضوری و غیرحضوری شماره حساب آشنا شوید. هدف ما نیز از نوشتن این مقاله معرفی راه‌های دریافت شماره حساب سامان است.

اول از همه باید بدانید که شما جزو آن دسته افرادی هستید که با تکنولوژی میانه خوبی دارند یا نه؟

 اگر رابطه خوبی با استفاده از اینترنت و روش‌های اینترنتی دارید، بهتر است از روش‌های غیر حضوری که در ادامه به آن ها اشاره می‌کنیم، استفاده کنید، اما اگر ترجیح می‌دهید به شعب بانک سامان مراجعه کنید یا از طریق عابر بانک‌ها به اطلاعات حسابتان دسترسی پیدا کنید، بهتر است با روش‌های حضوری پیش بروید.

دریافت شماره حساب از طریق سایت معتبر

 

دریافت شبا یک سایت خصوصی معتبر است که دارای نماد اعتماد الکترونیک می‌باشد. در این سایت خدماتی چون محاسبه شماره حساب، استعلام شماره کارت و دریافت شماره شبا انجام می‌شود. دریافت شبا پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته دارد و در هر ساعت که اراده کنید، می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

 در این سایت کاربران می‌توانند با پرداخت کارمزدی حدود ۱۲۵۰ تومان هر یک از اطلاعات حساب خود را به دست بیاورند. لازمه استفاده از خدمات دریافت شبا ثبت نام در سایت و ایجاد پنل کاربری است. اگر به شماره حساب خود در بانک سامان نیاز دارید با یک روش ساده یعنی تبدیل شماره کارت به حساب می‌توانید آن را به دست بیاورید.

دریافت شماره حساب سامان برای مشتریان این بانک که در سراسر کشور از خدمات بانکداری الکترونیک استفاده می‌کنند، ضروری است. بانک سامان که از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را آغاز کرده است، در گذشته تحت عنوان موسسه مالی و اعتباری سامان اقتصاد فعالیت می‌کرد. این بانک هم اکنون ۱۴۶ شعبه در سراسر کشور دارد، اما متأسفانه در سال ۲۰۲۰ توسط وزارت خزانه‌داری آمریکا تحریم شده است.

این روش بسیار ساده است. چرا که شما فقط باید یک کارت شناسایی معتبر بردارید و تا نزدیک‌ترین شعبه بانک سپه قدم رنجه فرمایید. البته اگر فاصله نزدیک‌ترین شعبه با منزل یا محل کار شما زیاد باشد، ناچار هستید یکی دو ساعت را هم در ترافیک بمانید و پس از اینکه به شعب بانک رسیدید، تازه از دستگاه مربوطه نوبت بگیرید و منتظر باشید تا نوبتتان برسد تا شماره حسابتان را دریافت کنید.

درست شنیدید این همه وقت لازم دارید تا بتوانید از روش ساده حضوری شماره حساب را به دست بیاورید. چون با مراجعه به بانک فقط شخص دارنده حساب می‌تواند به اطلاعات دسترسی پیدا کند، نمی‌توانید کسی را هم به جای خودتان بفرستید. اگر کمی تردید دارید و ترجیح می‌دهید با روش‌های جدیدتر هم آشنا شوید، بهتر است تا ادامه مطلب با ما همراه باشید.

روش‌های غیر حضوری دریافت شماره حساب سامان خود به چند دسته تقسیم می‌شوند. چرا که هم می‌توانید به سایت اصلی بانک سامان بروید و شماره حساب را بگیرید (برای این کار حتماً باید اپلیکیشن داشته باشید یا همراه بانک سامان را نصب کرده باشید.) هم می‌توانید از طریق سایت‌های خصوصی معتبر این کار را انجام دهید.

دریافت شماره حساب از شماره کارت بسیار ساده است. به همین خاطر در چند ثانیه انجام می‌شود. اگر تمایل دارید از روش‌های اینترنتی و سریع استفاده کنید، همانطور که دارید با گوشی موبایل خود در صفحات اینترنت می‌چرخید، چند تا عکس در صفحه اینستاگرام خود لایک می‌کنید یا سری به گروه خانوادگی می‌زنید، نیم نگاهی هم به دریافت شبا داشته باشید و پس از وارد کردن شماره موبایل، یک پنل کاربری برای خودتان ایجاد کنید. به دلیل اینکه منوی دریافت شبا بسیار ساده است، تنها پس از ثبت نام، باید روی گزینه تبدیل شماره کارت به حساب کلیک کنید و شماره ۱۶ رقمی کارت بانک سامان را وارد کنید. سر آخر هم ۱۲۵۰ تومان مبلغ کارمزد را می‌پردازید و شماره حساب به سرعت برق و باد برای شما محاسبه می‌شود

دریافت شماره حساب از شماره کارت سامان نیازمند دقت و توجه بالایی است. چرا که باید حتماً شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی خود را در دریافت شبا به صورت دقیق وارد کنید. گاهی دیده شده که کاربران شماره کارت را اشتباه وارد کرده اند و از محاسبه اشتباه شماره حساب شکایت داشته اند، اما این اشتباه متوجه خود کاربر است. چرا که سایت بر اساس شماره کارت وارد شده شماره حساب را محاسبه می‌کند. مراحل تبدیل شماره کارت به شماره حساب نیز در بخش پیش عنوان شد. اگر مشکلی بابت پرداخت هزینه ۱۲۵۰ تومانی ندارید و ترجیح می‌دهید به جای صرف این همه وقت و انرژی، روی مبل راحتی منزل بنشینید و شماره حساب را به دست بیاورید، فقط کافی است وارد دریافت شبا شوید و ثبت نام کنید.

سوالات متداول کاربران

محاسبه شماره حساب به صورت دستی امکان‌پذیر نیست، اما می‌توانید در دریافت شبا شماره کارت را به شماره حساب تبدیل کنید.

تبدیل شماره کارت به حساب، ساده‌ترین روش برای محاسبه این شماره است.