دریافت شماره حساب بانک سرمایه

دریافت شماره حساب بانک سرمایه از طریق شماره کارت

دریافت شماره حساب بانک سرمایه

شماره حساب بانک سرمایه هنگام افتتاح حساب در اختیار مشتریان قرار می گیرد، اما اگر به هر دلیلی نمی توانید شماره حساب خودتان را پیدا کنید، می توانید از خدمات سایت های معتبر اینترنتی مانند سایت دریافت شبا استفاده نمایید. در این سایت می توانید از طریق اطلاعات دیگری که از حساب خودتان دارید، به شماره حساب و شماره شبا دسترسی پیدا کنید.

دریافت شماره حساب از شماره کارت

در سایت دریافت شبا می توانید شماره ۱۶ رقمی کارت بانک سرمایه را به شماره حساب تبدیل کنید. کارت های بانکی که در زندگی روزمره ما نقش مهمی دارند، همیشه همراه ما هستند و حتی بسیاری از ما، شماره کارت های بانکی خودمان را حفظ هستیم. پس به راحتی می توانیم از طریق سایت های معتبر اینترنتی، شماره کارت را به شماره حساب یا شماره شبا تبدیل کنیم.

بانک سرمایه یکی از بانک های ایرانی است که در سال ۱۳۸۴ به منزله یک بانک خصوصی فعالیت خود را شروع کرد، در سراسر ایران ۱۶۵ شعبه دارد. همچنین توانست سهام خود را در بورس اوراق بهادار عرضه نماید. بانک سرمایه نیز مانند بسیاری از بانک‌های ایرانی دیگر در لیست تحریم‌های آمریکا قرار گرفته ولی همچنان در راستای ارائه خدمات حضوری و الکترونیکی به مشتریان خود تلاش می کند.

در حال حاضر سهامداران، مالکان و مشتریان بانک سرمایه می توانند از تمام خدمات ویژه ای که این بانک در زمینه بانکداری اختصاصی، شرکتی و خرد ارائه می نماید، استفاده کنند. بعضی از خدمات الکترونیک مربوط به انتقال وجه می‌شوند که می توان با شماره شبا بانک سرمایه از این خدمات استفاده کرد. به همین خاطر شناخت روش های دریافت شبا و شماره حساب برای مشتریان این بانک ضروری است.

روش های حضوری هستند که می توانید از استفاده از آن ها استفاده کنید و شماره حساب بانک سرمایه را به دست بیاورید. برای این کار باید به بانک سرمایه مراجعه کنید و با ارائه کارت ملی، شماره حساب خودتان را بگیرید.

در دستگاه‌های خودپرداز هم امکان مشاهده اطلاعات حساب برای کاربران وجود دارد. البته این روش ها به زمان زیادی نیاز دارند. به همین خاطر استفاده از آن ها توصیه نمی شود.

سایت دریافت شبا نیز این امکان را فراهم آورده تا مشتریان بانک سرمایه و سایر بانک های ایرانی با پرداخت مبلغی بسیار کم یعنی ۱۲۵۰ تومان، با امنیت کامل اطلاعات حساب خود را در این سایت وارد نمایند. بهتر است از طریق سایت هایی اقدام کنید که دارای نماد اعتماد الکترونیک هستند. این سایت ها دارای پشتیبانی بوده و علاوه بر محفوظ نگه داشتن تاریخ فعالیت های شما، در هر ساعت از شبانه روز می توانند به سوالات شما پاسخ دهند. مراحل دریافت شماره حساب بانک سرمایه در سایت دریافت شبا به شرح زیر است.

  • ابتدا باید وارد سایت دریافت شبا شوید.
  • برای دریافت خدمات ثبت نام نموده و رمز کاربری بگیرید.
  • وارد کردن شماره تلفن همراه برای ثبت نام ضروری است.
  • در مرحله بعدی از بین گزینه های موجود تبدیل حساب به کارت را انتخاب نمایید.
  • شماره ۱۶ رقمی را دقیق وارد کنید.
  • هزینه استعلام را پرداخت کنید.
  • در مرحله آخر شماره حساب در عرض چند ثانیه برای شما محاسبه می شود.

 اگر به هر دلیلی به کارت بانکی خودتان دسترسی ندارید، اما به شماره آن احتیاج دارید، می توانید در سایت دریافت شبا، شماره حساب را به شماره کارت تبدیل کنید. خدمات ویژه ای نیز در سایت دریافت شبا انجام می شوند که عبارت است از تبدیل کارت به حساب که یک روش سریع است.

همچنین شما می توانید در این سایت شماره حساب خودتان را به شبا تبدیل کنید. شماره شبا هم جزو شماره های پرکاربرد حساب است که برای انتقال وجه از آن استفاده می شود. درست است که شماره شبا اهمیت زیادی دارد، اما این شماره ۲۶ کاراکتری نمی‌تواند جایگزین شماره حساب شود.

تفاوت شماره حساب با شماره شبا بانک سرمایه

شماره حساب و شماره شبا بانک سرمایه از نظر تعداد ارقام، کاربرد و ویژگی ها با یکدیگر تفاوت دارند.

شماره شبا دارای تمام اطلاعات یک حساب بانکی است؛ اما نمی تواند جایگزین آن باشد.

اگر شما بخواهید از داخل بانک سرمایه به یک حساب دیگر پول واریز کنید، حتماً باید شماره حساب را داشته باشید.

اگر بخواهید مبادلات بین بانکی را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید، می توانید با شماره شبا به حساب دیگران یا خودتان پول انتقال دهید.

شماره شبا قابلیت استفاده در بانک های خارجی را هم دارد، اما شماره حساب اینطور نیست.

سقف انتقال وجه نیز با شماره شبا مشخص است. با روش های اینترنتی از ۱۵ تا ۲۰۰ میلیون تومان می توان با شماره شبا جابجا کرد، اما شماره حساب که معمولاً از طریق چک های بین بانکی و روش های حضوری مورد استفاده قرار می گیرد، محدودیت مبلغ ندارد. به طور کلی هر یک از این شماره ها ویژگی ها و مزایای خاص خود را دارند.

سوالات متداول کاربران

برای انجام این کار بایستی از سایت های معتبر مانند سایت دریافت شبا کمک گرفت

روش های حضوری و غیر حضوری که بهترین روش روش های غیر حضوری و استفاده از سایت های معتبر است.