دریافت شماره حساب بانک سپه

دریافت شماره حساب بانک سپه از طریق شماره کارت

روش های دریافت شماره حساب بانک سپه

روش‌های دریافت شماره حساب بانک سپه برای افرادی کاربرد دارند که نیاز به شماره حساب بانکی خود دارند و می‌خواهند هرچه سریع‌تر به آن دسترسی پیدا کنند. از آنجا که شماره حساب بانکی در روز افتتاح حساب، داخل دفترچه‌ای که به مشتری تحویل داده می‌شود، درج می‌شود. تمام مشتریان بانک سپه این شماره را دارند.

 اما اگر زمانی به شماره حساب احتیاج داشته باشند که به دفترچه حساب دسترسی ندارند، از طریق روش‌های جایگزین می‌توانند آن را به دست بیاورند. این روش‌های جایگزین خود به دو دسته تقسیم می‌شوند که شامل روش‌های حضوری و غیرحضوری هستند.

دریافت شماره حساب از شماره کارت سپه

دریافت شماره حساب از شماره کارت سپه در سایت  با توجه به اینکه کلیه اطلاعات حساب و فعالیت‌های کاربران محفوظ می‌ماند، امنیت بالایی دارد؛ بنابراین نیازی نیست که نگران باشید که ممکن است از اطلاعات حساب شما سوء استفاده شود.

دارا بودن اعتماد نماد اعتماد الکترونیک خود دلیلی بر صحت و سقم ادعای ما است. در سایت دریافت شبا خدمات دیگری نیز ارائه می‌شود که از جمله آن ها می‌توان به دریافت شماره شبا اشاره کرد. شماره شبا نیز یک شناسه پرکاربرد است که اگر به آن نیاز داشته باشید، می‌توانید از طریق همین سایت، با تبدیل کردن شماره حساب یا شماره کارت به آن دسترسی پیدا کنید.

دریافت شماره حساب سپه، این بانک قدیمی ایرانی که در زمان سلطنت پهلوی تأسیس شده، بسیار ساده است. بانک سپه در سال ۱۳۰۴ با سرمایه اولیه‌ای حدود ۳۸۸۳۹۵۰ ریال تأسیس شد. محل اولیه افتتاح بانک سپه چند مغازه بود. البته اولین شعبه بانک سپه در اسفند ماه سال ۱۳۰۴ و در شهر رشت بازگشایی شد. این بانک هم اکنون جزو اصلی‌ترین بانک‌های ایرانی است که ۳۸۰۰ شعبه در سراسر کشور دارد.

روش‌های حضوری که نیاز به حضور شخص دارنده حساب در شعب بانک دارند، کمتر مورد توجه قرار می‌گیرند؛ زیرا نیاز به صرفه وقت زیادی دارند و اکثر افراد عطای آن را به لقایش می‌بخشند!

اما روش‌های غیرحضوری که معمولاً اینترنتی هستند، محبوبیت بیشتری دارند. به همین خاطر ما هم در این قسمت فقط روش‌های اینترنتی را به شما معرفی می‌کنیم.

دریافت شماره حساب سپه از سایت بانک

اگر به فکر دریافت شماره حساب هستید، می‌توانید به سایت بانک سپه مراجعه کنید. البته این کار کمی زمان‌بر است چرا که سایت‌های بانکی منوی پیچیده‌ای دارند.

دریافت شماره حساب از شماره کارت بانک سپه راحت‌ترین کاری است که می‌توانید انجام دهید. کارت‌های بانکی که یکی از در دسترس‌ترین و اصلی‌ترین ابزارهای زندگی مدرن امروزی هستند، همیشه در دسترس ما قرار دارند. حتی اگر کارت بانکی را همراه خودمان نداشته باشیم، حتماً شماره آن را حفظ هستیم یا یک عکس از کارت بانکی و شماره آن داریم.

بنابراین به راحتی می‌توانیم از طریق شماره آن به شماره حساب برسیم؛ اما چطور می‌توان شماره کارت را به شماره حساب تبدیل نمود؟

سوال خوبی است. برای انجام این کار کافی است از خدمات دریافت شبا استفاده کنید که در مدت زمانی کوتاه و کمتر از یک دقیقه شماره کارت را به شماره حساب تبدیل می‌کند. در دریافت شبا با پرداخت هزینه‌ای اندک حدود ۱۲۵۰ تومان، می‌توانید به اطلاعات بانکی مانند شماره حساب دسترسی داشته باشید.

 دریافت شبا دارای نماد اعتماد الکترونیک است و پشتیبانی ۲۴ ساعته دارد؛ بنابراین هرگونه سوال یا ابهامی داشته باشید، می‌توانید به صورت آنلاین از کارشناسان سایت بپرسید.

 مراحل تبدیل شماره کارت به شماره حساب نیز در سایت به این صورت است که شما ابتدا در دریافت شبا ثبت نام می‌کنید.

  • گزینه تبدیل شماره کارت به شماره حساب را انتخاب می‌کنید.
  • شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی را به صورت دقیق وارد می‌کنید.
  • هزینه انجام تراکنش را به صورت اینترنتی پرداخت می‌کنید.
  • در نهایت روی گزینه دریافت شماره حساب کلیک می‌کنید.

تا این قسمت درباره روش‌های دریافت شماره حساب صحبت کردیم، اما ممکن است به نظرتان برسد که شماره حساب با وجود شماره کارت یا شماره شبا دیگر کاربردی ندارد و ممکن است اصلاً نیاز نشود؛ اما شماره حساب همچنان ممکن است مورد نیاز باشد.

چرا که اگر بخواهید در داخل شعب بانک سپه از حسابی به حساب دیگر پول واریز کنید، حتماً باید شماره حساب بانکی را داشته باشید و شماره کارت یا شماره شبا جایگزین آن نمی‌شوند.

بنابراین بهتر است همیشه شماره حساب خود را داشته باشید یا دست کم با روش ‌های دریافت شماره حساب سپه آشنا باشید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را محاسبه کنید. دریافت شبا با دریافت کارمزدی اندک زحمت مراجعه حضوری به شعب بانک را کم می کند و به شما این امکان را می‌دهد تا در هر مکانی که هستید، با تلفن همراه خود بتوانید اطلاعات حساب خودتان را به دست بیاورید.

سوالات متداول کاربران

خیر، شماره حساب بانکی با شماره کارت تفاوت دارد. این دو شماره از لحاظ تعداد ارقام و کاربرد با هم فرق دارند.

برای استعلام شماره حساب در دریافت شبا، تنها به یک دقیقه زمان نیاز دارید.