دریافت شماره حساب بانک شهر

دریافت شماره حساب بانک شهر از طریق شماره کارت

روش های دریافت شماره حساب بانک شهر

دریافت شماره حساب بانک شهر از روش های مختلف بر اساس اطلاعاتی که در اختیار داریم امکان پذیر است. این روش ها مزایا و معایب خود را دارند و به همین دلیل باید از آن ها آگاه باشیم. در این قسمت انواع راه ها را توضیح داده و با آن ها آشنا خواهیم شد.

دریافت شماره حساب از شماره کارت بانک شهر

شماره کارت یکی دیگر از شناسه های منحصر به فرد بانکی است که برای هر حساب بانکی تعریف شده و مشتریان می توانند با استفاده از آن خدمات بانکی را انجام دهند. اما با استفاده از شماره کارت و تبدیل آن به شماره حساب هم می توان دریافت شماره حساب بانک شهر را انجام داد. این راه با استفاده از اینترنت صورت می پذیرد. یکی از بهترین سایت ها که قابلیت این کار را برای کاربران فراهم کرده است دریافت شبا است که آموزش کار با سایت را در ادامه خواهیم داشت.

یکی از بانک های جوان ایرانی که تاسیس آن به سال ۱۳۸۸ برمی گردد بانک شهر است. این بانک خصوصی توسط شهرداری تهران فعالیت خود را آغاز کرد و مشتریان اصلی این بانک شهرداری ها و کارمندان آن ها در سراسر کشور هستند.

البته مردم از دیگر اقشار نیز می توانند از خدمات این بانک استفاده کنند. بانک شهر در سراسر کشور شعب متعددی دارد و از اولین بانک ها است که شعبه های کاملا الکترونیکی به صورت کیوسک را راه اندازی کرده و ۲۴ ساعته خدمات را ارائه می دهند.

 بانک شهر نیز مانند دیگر بانک ها در کشور، برای حساب های خود شماره های منحصر به فردی در نظر گرفته است که برای انجام بیشتر امور بانکی نیاز به دریافت شماره حساب بانک شهر وجود دارد. اگر با روش های دریافت این شماره آشنا نیستید و علاقه دارید که از یک روش جدید و آسان آگاهی پیدا کنید، به شما پیشنهاد می دهیم که این مطلب را دنبال کنید تا در این باره اطلاعات لازم را ارائه دهیم.

برای دریافت شماره حساب بانک شهر می توان از روش های حضوری استفاده کرد. برای این کار نیاز است تا به هر کدام از شعبه های بانک شهر که به محل زندگی ما نزدیک است مراجعه کرده و با ارائه کارت ملی خود، شماره حساب را از متصدی بانک دریافت کنیم‌.

 هم چنین می توان از خودپردازهای بانک شهر نیز شماره حساب را با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز دریافت کرد. با این حال روش حضوری معایبی دارد. شما باید در نوبت بانک یا خودپرداز باشید و وقت زیادی را برای این کار صرف کنید. این ممکن است زمان شما را برای انجام دیگر کارها در روز را بگیرد.

با روی کار آمدن اینترنت و استفاده از آن برای انجام بیشتر کارها، می توان بعضی از خدمات بانکی مانند دریافت شماره حساب بانک شهر را هم به صورت غیر حضوری انجام داد. در این روش دیگر نیازی به ایستادن در نوبت و مراجعه به بانک در زمان های مشخص نیست.

شما می توانید در تمامی ساعات شبانه روز از طریق سایت هایی که خدمات بانکی را ارائه می دهند با استفاده از وارد کردن اطلاعات، شماره حساب بانک شهر خود را دریافت کنیم. از مزایای این روش صرفه جویی در وقت، کم هزینه و کم زحمت بودن آن است که در ادامه بیشتر درباره آن صحبت می کنیم.

دریافت شماره حساب از شماره کارت یکی از موضوعاتی است که افراد برای امور بانکی خود معمولا با آن درگیر هستند چرا که معمولا به شماره کارت و کارت خود به راحتی دسترسی دارند اما شماره حساب همیشه همراه افراد نیست از سویی دیگر کمتر کسی شماره حساب بانکی خود را باه خاطر می سپارد.

برای رفع این مشکل شما می توانید یا اقدام به مراجعه حضوری به بانک نمایید یا از طریق عابر بانک و برخی وب سایت ها به شماره حساب خود دسترسی پیدا کنید.

مشکلی که مراجعه حضوری دارد زمان بر بودن و هزینه بر بودن ان است در حالی که در روش های غیر حضوری به راحتی می توانید با کمترین هزینه ممکن به شماره حساب خود دسترسی پیدا نمایید.

سوالات متداول کاربران

برای دریافت شماره حساب بانک شهر به صورت حضوری می توان از شماره ملی استفاده کرد.

تبدیل شماره کارت یا حساب شما به شماره شبا