دریافت شماره حساب بانک سینا

دریافت شماره حساب بانک سینا از طریق شماره کارت

دریافت شماره حساب بانک سینا از شماره کارت

پیش تر بیان کردیم که با استفاده از روش غیر حضوری و بسیار سریع تر می توانیم دریافت شماره حساب بانک سینا را انجام دهیم. برای این کار تنها به شماره کارت خود نیاز داریم که باید آن را در سایت وارد کرده تا شماره حساب را استعلام کنیم. بهترین سایت برای این کار دریافت شبا است که خدمات را با سرعت بالا و امنیت در اختیار کاربر می گذارد.

دریافت شماره حساب بانک سینا
شماره حساب بانک سینا​

تبدیل کارت به شماره حساب بانک سینا

برای دریافت شماره حساب بانک سینا از طریق شماره کارت نیاز است تا از یک سایت معتبر در این زمینه مانند دریافت شبا استفاده کنید. به همین علت در این جا آموزش دریافت شماره حساب از این سایت را برای شما آماده کرده ایم تا به راحتی این کار را انجام دهید.

  1. ابتدا وارد سایت شده و گزینه ثبت نام را انتخاب کنید. سپس مراحل ثبت نام را تکمیل کرده و در سایت عضو شوید.
  2. حال نیاز است تا گزینه تبدیل شماره کارت به شماره حساب بانک سینا را انتخاب کنید.
  3. یک کادر در صفحه وجود دارد که محل باید در آن شماره کارت خود را به صورت کامل وارد کنید.
  4. سپس گزینه دریافت شماره حساب بانک سینا و پرداخت هزینه را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید.
  5. حال هزینه معادل ۱۲۵۰ تومان را پرداخت کرده و شماره حساب خود را دریافت کنید.

درمورد دریافت شماره حساب سینا

بانک سینا که در گذشته به عنوان یک موسسه مالی و اعتباری فعالیت داشته، در سال ۱۳۸۷ کار خود در حوزه بانکداری را آغاز کرده است. سهام دار اصلی این بانک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی است. مانند دیگر بانک ها در کشور شما می توانید به عنوان مشتری معمولی در بانک سینا حساب باز کرده و انواع تسهیلات را دریافت کنید.

 این بانک شعب بسیاری در سراسر کشور داشته و انواع خدمات کارتی، سامانه بانکی و بانکداری الکترونیکی را نیز ارائه می دهد.‌ شما به عنوان مشتری این بانک ممکن است نیاز به دریافت شماره حساب بانک سینا داشته باشید. به همین دلیل در ادامه این مطلب راه های دریافت این شماره را به شما آموزش خواهیم داد.

همه حساب های بانکی از تمامی انواع برای تمایز بین یکدیگر با اعدادی به نام شماره حساب مشخص می شوند. از این شماره می توان برای انجام عملیات بانکی مختلف استفاده کرد. با اینکه امروزه شماره کارت بیشتر از باقی اطلاعات بانکی در دسترس قرار داشته و از آن استفاده می شود، اما شماره حساب نیز برای بسیاری از کارها نیاز است. برای دریافت شماره حساب بانک سینا روش های مختلفی وجود دارد که در زیر آن ها را شرح می دهیم.

شما می توانید برای دریافت شماره حساب بانک سینا به صورت حضوری به شعب این بانک مراجعه کنید. برای این کار نیاز به ارائه کارت ملی خود به کارمند بانک دارید تا شماره حساب را برای شما استعلام کند. هم چنین می توانید به خودپردازهای بانک سینا مراجعه کرده و از طریق گزینه های مرتبط شماره حساب را دریافت کنید.

با اینکه بسیاری از افراد این روش را مطمئن و امن می دانند، اما معایب بسیاری دارد. برای رفتن به بانک باید وقت بیشتری بگذارید و مدتی در صف بانک یا خودپرداز منتظر باشید. بنابراین برای انجام یک کار کوچک مانند دریافت شماره حساب بانک سینا ممکن است نیاز باشد وقت زیادی از روز خود را به آن اختصاص دهید.

همان طور که از نام این روش پیداست، نیازی به حضور در شعب بانک نیست و شما با استفاده از اینترنت شماره حساب را دریافت خواهید کرد. برای این کار لازم است تا وارد یک سایت خدمات دهنده شده و با وارد کردن اطلاعات، شماره حساب خود را دریافت کنید.

 این کار بر خلاف روش حضوری بسیار سریع تر انجام خواهد شد و شما می توانید وقت خود را برای کارهای واجب دیگر بگذارید. با این حال نیاز است تا یک سایت با امنیت بالا و هزینه خدمات مقرون به صرفه را انتخاب کنید که در ادامه آن را به شما معرفی خواهیم کرد.

حال که با روش دریافت شماره حساب بانک سینا از سایت دریافت شبا آشنا شدید، بهتر است تا با این سایت نیز آشنا شوید. دریافت شبا یک سایت جامع برای خدمات بانکی است که اول از همه امنیت را برای کاربران فراهم کرده است. این سایت دارای اینماد یا نماد اعتماد الکترونیک است که هم تراکنش در آن امن انجام می شود و هم اطلاعات بانکی وارد شده محافظت خواهند شد.

شما می توانید در این سایت شماره شبا بانک را نیز به صورت غیر حضوری و آسان با تبدیل شماره کارت به شبا دریافت کنید. هزینه خدمات در این سایت نیز بسیار ناچیز بوده و هم چنین پشتیبانی آنلاین برای پاسخ به سوالات و رفع مشکلات احتمالی نیز وجود دارد.

سوالات متداول کاربران

تمامی کاربران برای دریافت خدمات باید ابتدا در سایت دریافت شبا عضو شوند.

روش های حضوری مثل مراجعه به بانک یا خودپرداز و روش های غیر حضوری مثل استفاده از خدمات سایت های اینترنتی و اپلیکیشن بانک ها