دریافت شماره حساب بانک توسعه تعاون

دریافت شماره حساب بانک توسعه تعاون از طریق شماره کارت

 دریافت شماره حساب بانک توسعه تعاون از شماره کارت

در بسیاری موارد که افراد فقط دارای کارت بانکی هستند برای پیدا کردن شماره حساب بانکی خود دچار سردرگرمی می شوند. اما این مشکل به لطف پیشرفت فناوری بسیار راحت شده و به راحتی امکان دریافت شماره حساب از شماره کارت وجود دارد.

برای دریافت شماره حساب بانک توسعه تعاون می توانید به سایت دریافت شبا مراجعه کنید و شماره 16 رقمی کارت بانکی خود را در قسمت مربوطه وارد کنید و با پرداخت هزینه تنها 1250 تومان شماره حساب خود را به دست آورید.

دریافت شماره حساب از شماره کارت توسعه تعاون

برای تبدیل شماره کارت توسعه تعاون به شماره حساب می توانید از خدمات با کیفیت و ایمن سایت دریافت شبا استفاده کنید. برای این کار باید مراحل زیر را انجام دهید.

  1. سایت دریافت شبا وارد شوید.
  2. روی گزینه تبدیل شماره کارت به شماره شبا یا تبدیل شماره حساب به شماره شبا کلیک کنید.
  3. روی دکمه دریافت شماره حساب بانکی (شبا) کلیکی نمایید.
  4. هزینه تراکنش (1250 تومان) را پرداخت کنید.
  5. نمایش اطلاعات دارنده حساب و دریافت شماره حساب بانکی (شبا)

با انجام این مراحل در سایت دریافت شبا به صورت غیر حضوری به آسانی می توان موفق به دریافت شماره حساب بانک توسعه تعاون از طریق شماره کارت شد.

بانک توسعه تعاون به عنوان تنها بانک دولتی  در جهت اجرای اصل 44 قانونی اساسی در 15 مردادماه سال 1388  تاسیس شد. این بانک با چشم انداز تمرکز تسهیلات دهی به تعاونی ها و تقویت آن ها و همچنین اشتغال زایی با سرمایه اولیه 500 میلیارد تومان شروع به فعالیت کرد. بانک توسعه تعاون همانند ساختار سایر بانک ها بوده با این تفاوت که بیشترین تمرکز خدمات دهی را روی تعاونی ها دارد و به دنبال پرداخت تسهیلات با بازپرداخت بالاتر و کسب سود نیست.

بانک توسعه تعاون خدمات متنوع و متفاوتی را به مشتریان خود در جهت اشتغال زایی و حمایت از جوانان جویای کار ارائه می کند؛ که از آن جمله می توان به اینترنت بانک، همراه بانک، بن کارت تعاون، تعاون کارت هدیه، سامانه مدیریت چک صیاد، تعاون کارت خرید و تعاون کارت نقدی اشاره کرد.

برای دریافت شماره حساب بانک توسعه تعاون روش های مختلفی وجود دارد؛ البته برخی از این روش ها مستلزم صرف زمان و هزینه است مشکلاتی را را به دنبال دارد. برای مثال مراجعه  حضوری به بانک می تواند چندین ساعت از زمان مفید را بگیرد یا استفاده از خودپرداز علاوه بر این که باعث هر رفت وقت شود ممکن است به راحتی در دسترس نباشد.

با توجه به مواردی که گفته شد بهترین راه برای دریافت شماره حساب، تبدیل شماره کارت به شماره شبا بانک توسعه تعاون استفاده از خدمات آنلاین سایت دریافت شبا است.

در این سایت با پرداخت هزینه اندک حدود 1250 تومان می توانید به راحتی شماره حساب بانکی خود را به دست آورید. برای دریافت شماره شبا بانک توسعه تعاون با استفاده از شماره حساب می توانید به سایت های معتبری مثل سایت دریافت شبا مراجعه کرده و از خدمات الکترونیکی آن ها استفاده کنید. در این روش در زمان اندک و پرداخت هزینه کمی امکان تبدیل شماره حساب به شماره شبا بانک توسعه تعاون امکان پذیر است.

سایت دریافت شبا یک سامانه غیرحضوری برای استعلام اطلاعات بانکی است که توانسته خدمات الکترونیکی با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه دهد. امکان تبدیل شماره کارت و شماره حساب به شماره شبا و دارا بودن پشتیبانی آنلاین از خدمات این سایت است. همچنین به دلیل داشتن امنیت بالا در حفظ اطلاعات، استفاده راحت از سایت، ارائه خدمات در ازای پرداخت هزینه اندک (1250 تومان) و دارا بودن اینماد یا نماد اعتماد الکترونیک می توان بدون نگرانی به این سایت اعتماد کرد و با اطمینان خاطر از خدمات آنلاین این سامانه استفاده کرد.

سوالات متداول کاربران

بله از طریق سایت دریافت شبا به آسانی امکان استعلام و دریافت شماره شبا بانکی از طریق شماره حساب امکان پذیر است.

هزینه تراکنش کم، سرعت انتقال بیشتر و امنیت بالا اطلاعات از مزایای دریافت شماره حساب بانک از سایت دریافت شبا است.

برای دریافت شماره حساب بانک توسعه تعاون نیاز به داشتن شماره حساب یا شماره کارت می باشد