شبا بانک کارآفرین

دریافت شماره شبا بانک کارآفرین

دریافت شماره شبا بانک کارآفرین از طریق شماره کارت حساب

روش های دریافت شماره شبا بانک کارآفرین

تمامی بانک های داخل ایران امروزه برای نقل و انتقالات مختلف استفاده می کنند، در حال حاضر روش های بسیاری برای این منظور وجود دارد. این شناسه 26 رقمی توسط بانک کارآفرین به صورت ویژه برای مشتریان ایجاد شده و در اختیار آن ها قرار می گیرد. 

کاراکتر های ابتدایی که برای ایجاد این شناسه به کار می روند نشان دهنده کشور میزبان بانک بوده و ارقام و کاراکترهای دیگر برای ایجاد شناسه شبا استفاده می شوند، از ترکیب شماره حساب و کد شناسه بانک به وجود می آیند.

با این اوصاف روش های بسیاری برای به دست آوردن شماره شبا برای مشتریان فراهم شده است. در این بین می توان به روش های حضوری و غیر حضوری اشاره کرد و مشتریان می توانند با توجه به راحتی خود از یکی از آن ها استفاده نمایند. اما قبل از هر چیز در ابتدا تصمیم داریم که شما را با تاریخچه بانک کارآفرین آشنا سازیم. ادامه مطلب را از دست ندهید!

بانک کارآفرین یکی از موسسات اعتباری و مالی در ایران بوده که از 18 آذر ماه سال 1387 فعالیت های خود را آغاز کرده است. ضمن اینکه فعالیت رسمی بانک کارآفرین به دستور بانک مرکزی و تحقق افزایش سرمایه به پنجم آذرماه سال 1379 بر می گردد. بانک مرکزی و تحقق افزایش سرمایه مجوز فعالیت بانک کارآفرین را صادر کرده اند.

دریافت شماره شبا بانک کارآفرین از سایت دریافت شبا

همانطور که در این مطلب گفته شد، امروزه امکان دریافت شماره شبا هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری وجود دارد. مشتریان بانک کارآفرین می توانند برای جلوگیری از افزایش آلودگی هوا در اثر استفاده از وسایل نقلیه برای مراجعه حضوری به بانک، با مراجعه به وب سایت دریافت شبا، شماره شبا بانکی خود را به دست آورند. این مسئله به کاهش آلودگی های هوا و طبیعت سالم به بشریت کمک می کند.

سوالات متداول کاربران

همانطور که می دانید یکی از مواردی که امروزه در نقل و انتقالات بانکی مشتریان به آن نیاز خواهند داشت، شماره شبا است. شماره شبا یا شناسه شبا کدی 26 رقمی است که با توجه به استانداردهای بین المللی به وجود آمده اند. این شناسه با هدف یکسان سازی شماره حساب های بانکی ایجاد شده و از سال 2007 به بعد توسط بسیاری از موسسات مالی و اعتباری در ایران مورد استفاده قرار می گیرد. 

24 کاراکتر از این 26 کاراکتری که باعث تشکیل شماره شبا شده اند را اعداد تشکیل می دهند. کاراکترهای مورد استفاده در هر شماره شبایی متفاوت است، در واقع بانک ها برای شماره حساب های مختلف، شماره شبا خاصی به وجود می آورند. بانک کارآفرین هم در پی روی از این مسئله دست به ایجاد شماره شبا بانکی داده است. این مسئله باعث شده بسیاری از مشتریان این بانک که با نحوه به دست آوردن شماره شبا آگاهی چندانی نداشته باشند، به دنبال راهی برای به دست آوردن آن باشند. امروز هم ما در این مطلب تصمیم گرفته ایم ضمن اینکه اطلاعاتی در مورد نحوه دریافت شماره شبا بانک

همانطور که گفته شد، روش های بسیاری برای مشتریان بانک کارآفرین فراهم شده که با استفاده از آن ها می توانند شماره شبا بانکی خود را به دست آورند. روش های حضوری و غیر حضوری که مشتریان می توانند با توجه به راحتی خود به انتخاب یکی را انجام دهند. 

برای به دست آوردن شماره شبا، مشتریان می توانند به یکی از شعب بانک کارآفرین مراجعه کرده و شماره شبا خود را به دست آوردند. اما در صورتی که مشتریان نخواهند از طریق روش های حضوری شماره شبا خود را دریافت نمایند، می توانند با مراجعه غیر حضوری و اینترنتی این کار را انجام دهند. 

برای این منظور تنها کافی است که مشتریان مرورگر خود را روی رایانه شخصی یا تلفن همراه خود باز کرده و به وب سایت دریافت شبا مراجعه نمایند. بخشی در این وب سایت وجود دارد که مربوط به دریافت شبا با استفاده از  شماره کارت است که مشتریان باید به این بخش مراجعه کنند. 

به جز دریافت شماره شبا با استفاده از شماره کارت، امکان دریافت شماره حساب از طریق شماره حساب هم وجود دارد. برای این منظور هم مشتریان می توانند هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری برای دریافت شماره شبا اقدام کنند.

وب سایت دریافت شبا، بخشی با عنوان دریافت شبا با شماره حساب دارد و در صورتی که مشتریان قصد نداشته باشند به صورت حضوری به بانک مراجعه نمایند، می توانند به صورت غیر حضوری این کار را انجام دهند. 

دریافت شماره شبا بانکی از طریق وب سایت دریافت شبا به راحتی امکان پذیر بوده و مزایای زیادی برای مشتریان در پی دارد. این مزایا عبارتند از :

  • دریافت هزینه ناچیز بابت صدور شماره شبا
  • حفظ اطلاعات شخصی و بانکی کاربران 
  • پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته وب سایت
  • امکان به دست آوردن شماره شبا از طریق شماره کارت و شماره حساب

دریافت شماره شبای بانکی هم از طریق مراجعه حضوری به بانک و هم به صورت اینترنتی امکان پذیر است.

شماره شبا با هدف یکسان سازی شماره حساب های بانکی استفاده می شود. 

شماره شبا در ابتدا با کاراکترهای IR شروع می گردد.

سوالات متداول کاربران

دریافت شماره شبای بانکی هم از طریق مراجعه حضوری به بانک و هم به صورت اینترنتی امکان پذیر است.

شماره شبا با هدف یکسان سازی شماره حساب های بانکی استفاده می شود. 

شماره شبا در ابتدا با کاراکترهای IR شروع می گردد.