دریافت شماره حساب بانک پارسیان

دریافت شماره حساب بانک پارسیان از طریق شماره کارت

روش های دریافت شماره حساب بانک پارسیان

دریافت شماره‌حساب از شماره کارت نیز یک روش ساده و اینترنتی است که زمان زیادی از شما نمی گیرد. برخی از سایت های معتبر اینترنتی هستند که شماره‌حساب را به شماره کارت تبدیل می کنند. شما می توانید به دو صورت حضوری و غیر حضوری به شماره حساب خود دستیابی پیدا کنید. روش حضوری مانند مراجعه به بانک و خودپردازها و روش های غیرحضوری مثل استفاده از سایت ها یا موبایل بانک ها

دریافت شماره‌حساب از شماره کارت پارسیان

برای دریافت شماره‌حساب از شماره کارت پارسیان کافی است شماره‌حساب را به شماره کارت تبدیل نمایید. چنانچه فرصت کافی ندارید تا به عابر بانک پارسیان یا شعب این بانک در نزدیکی محل زندگی خود مراجعه کنید، بهتر است از روش های اینترنتی محاسبه شماره‌حساب استفاده کنید که یکی از آن ها تبدیل شماره کارت به حساب است.

بانک پارسیان که در سال ۱۳۸۰ تأسیس شد، به عنوان دومین بانک خصوصی در کشور شناخته می شود. این بانک علاوه بر ارائه خدمات مالی در زمینه بانکداری ایرانی، بانکداری سرمایه‌گذاری و همچنین بانکداری خرد نیز فعالیت می کند. محدوده فعالیت بانک پارسیان در داخل کشور ایران است و دارای ۳۵۰ شعبه در سراسر کشور است.

مالکیت این بانک در اختیار اشخاص غیر دولتی است و به عنوان یک شرکت سهامی عام فعالیت می کند. از نکاتی که می توان درباره بانک پارسیان گفت، لوگوی معروف این بانک است که شبیه نیلوفر آبی طراحی شده و گفته می‌شود برگرفته از نماد گل لوتوس در زمان هخامنشیان و دوران باستان است.

شماره‌حساب بانک پارسیان یک شماره ۱۲ رقمی است که به عنوان شناسنامه هر حساب، در بانک پارسیان وجود دارد. فرقی نمی‌کند که حساب های موجود جزو حساب های قرض الحسنه باشند یا جاری، هرکدام یک شماره‌حساب ۱۲ رقمی دارند که برای انتقال وجه بین حساب های بانک پارسیان از آن استفاده می شود.

 البته برای انتقال وجه بین بانکی از روش‌های دیگری مانند شماره شبا هم استفاده می شود. هر کدام از حساب های پارسیان یک شماره شبا هم دارند که روش های دریافت آن متفاوت است.

ممکن است بپرسید چه دلیلی دارد که بخواهیم شماره‌حساب بانک پارسیان را به دست بیاوریم؟ ما که معمولاً از طریق روش های کارت به کارت و شماره شبا پول جابجا می کنیم. پس دانستن شماره‌حساب به چه دردی می خورد؟

همانطور که می دانید جابجایی پول از بانکی به بانک دیگر با شماره شبا انجام می‌شود. چرا که نسبت به روش های کارت به کارت مزایای بسیاری دارد و سقف انتقال وجه نیز بالاتر است. با شماره شبا نیازی نیست که نام صاحب حساب یا شماره‌حساب را بدانید، اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که نام صاحب حساب چیست و شما قصد دارید به چه بانکی پول واریز کنید؟

به همین خاطر ممکن است به شماره‌حساب با بانک پارسیان دیگران احتیاج پیدا کنید. برای این کار می توانید از طریق سایت دریافت شبا و با تبدیل نمودن شماره‌حساب به شبا تمام اطلاعات دارنده حساب را چک کنید. اگر بخواهید شماره‌حساب پارسیان خودتان را به دست بیاورید، روش های حضوری و غیر حضوری وجود دارند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

  • مراجعه به بانک

با مراجعه به شعب بانک پارسیان و ارائه مدارک شناسایی مانند کارت ملی، به شعب بانک پارسیان، می توانید شماره‌حساب پارسیان را بگیرید. روش های حضوری وقت زیادی لازم دارند و شما باید یک یا دو ساعت از وقت خودتان را بگذارید تا بتوانید به بانک بروید و یک شماره‌حساب ساده بگیرید. پس بهتر است از روش‌های غیر حضوری که سریع تر هستند، استفاده کنید.

  • مراجعه به سایت بانک پارسیان

بانک پارسیان دارای یک سایت است که مشتریان بانک می توانند خدمات مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی در این سایت دریافت کنند. البته اگر منوی سایت پیچیده نباشد و شما به راحتی بتوانید شماره‌حساب بگیرید.

سوالات متداول کاربران

از طریق مراجعه به شعب بانک پارسیان، دستگاه های خودپرداز و مراجعه به سایت بانک، می توانید شماره‌حساب را بگیرید.

از طریق مراجعه به شعب بانک پارسیان، دستگاه های خودپرداز و مراجعه به سایت بانک، می توانید شماره‌حساب را بگیرید.

برای انتقال وجه بین حساب های یک بانک، می توان از شماره‌حساب استفاده کرد.