دریافت شماره شبا بانک پارسیان

دریافت شماره شبا بانک پارسیان از طریق شماره کارت و حساب

روش های دریافت شماره شبا بانک پارسیان

همان طور که اشاره کردیم این روزها دریافت شماره شبا به یک معضل برای افراد تبدیل شده و بسیاری از آن ها با نحوه دریافت شماره شبا بانک پارسیان آشنایی ندارند. با توجه به این که این شماره  در بسیاری از امور نیاز است، بنابراین در مواردی شما مجبور به دریافت این شماره خواهید بود. بانک پارسیان این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده تا بتوانند با تبدیل شماره حساب این بانک، شماره شبای خود را دریافت کنند و این امر موجب سرعت گرفتن اموری بسیاری از کاربران شده است.

این بدان معناست که کاربران تنها با ارائه شماره حساب خود می توانند شماره شبا بانک پارسیان را دریافت کنند. روش های مختلفی برای دریافت شماره شبا بانک پارسیان وجود دارد. ما در ادامه روش های دریافت شماره شبای این بانک را به شما معرفی خواهیم کرد.

دریافت شماره شبا با کارت بانک پارسیان

داشتن شماره کارت به شما کمک می کند تا بتوانید برخی از امور بانکی خود را به راحتی انجام دهید، اما گاهی تنها داشتن این شماره کارت کافی نیست و شما به شماره شبا نیاز دارید. تبدیل شماره کارت به شماره شبا یکی از نوین ترین روش های دریافت شماره شبا به شمار می رود.

بنابراین شما می تواند از طریق این شماره کارت به سایت های مختلف مانند سایت دریافت شبا مراجعه کرده و به راحتی شماره شبای خود را دریافت کنید.

این روزها دریافت شماره شبا به یکی از دغدغه های اصلی افراد تبدیل شده است. منظور از شماره شبا در واقع شماره شبکه بانکی ایران است. این شماره شبا برای هر فردی به صورت اختصاصی و منحصر به فرد تعیین می شود. بر اساس شماره شبا هر شماره حساب برای افراد دارای یک شماره اختصاص بین المللی است. هر شماره شبای این بانک نظیر دیگر بانک ها 24 عدد و 2 حرف انگلیسی دارد.

همان طور که واضح است دو حرف ابتدایی هر شماره شبا یعنی IR بیانگر کشور دارنده حساب یعنی ایران بوده و مخفف شده نام ایران است. بر اساس محاسبات خاصی اعداد موجود در شماره شبا برای هر شماره حساب تعیین می شوند و این شماره ها مطابق شماره شعبه، شماره حساب افراد و نام بانک به دست خواهد آمد. به دست آوردن این شماره ها را تنها سیستم ها می توانند انجام دهند و تعیین آن ها به صورت ذهنی و یا توسط ماشین حساب امکان پذیر نیست.

تاریخچه بانک پارسیان

قبل از این که بخواهیم به روش های دریافت شماره شبا بپردازیم، بهتر است به تاریخچه بانک پارسیان نگاهی بیندازیم. بانک پارسیان یکی از بانک های خصوصی است که از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرد. این بانک در آن زمان به عنوان دومین بانک خصوصی ایرانی شروع به کار کرد و توانسته تا به امروزه شبکه از 350 شعبه و 16 باجه بانکداری را از آن خود کند. 

بانک پارسیان توانست در سال 91 با کسب درآمدی معادل 10 میلیارد و 100 میلیون تومان جدید در رتبه هشتم بزرگ ترین شرکت های ایران قرار بگیرد. این بانک بر اساس میزان درآمد سالانه بعد از بانک های ملی، ملت و مسکن قرار دارد و به عنوان چهارمین بانک ایرانی از لحاظ درآمد شناخته می شود.

مراجعه حضوری و تماس تلفنی با بانک یکی از روش های قدیمی دریافت شماره شبا است. این روزها با توجه به گسترده تر شدن اینترنت بسیاری از امور به صورت آنلاین انجام می شود و کمتر کسی برای دریافت شماره شبای خود به بانک پارسیان مراجعه می کند و افراد این کار را به صورت غیر حضوری و آنلاین انجام می دهند. روش غیر حضوری برخلاف روش حضوری زمان کمتری صرف می کند و شما می تواند در هر شرایطی به صورت آنلاین این امر را انجام دهید.

همان طور که بیان شد شما می توانید از طریق سایت دریافت شبا و با وارد کردن اطلاعات لازم شماره شبای خود را به راحتی دریافت کنید. این سایت این امکان را برای کاربران فراهم کرده تا آن ها بتوانند در هر کجای کشور و ارائه اطلاعات کارت خود شماره شبای بانک پارسیان را دریافت کنند. 

با مراجعه به این سایت و دریافت شماره شبای خود مطمئن می شوید که اطلاعات شما حفظ خواهند شد. به علاوه این سایت دارای پشتیبانی 24 ساعته بود و شما می توانید امور خود را به راحتی پیگیری کنید. همچنین این سایت دارای نماد الکترونیک استاندارد نیز است. البته باید بدانید این سایت برای انجام این امر مبلغی 1250 را به عنوان کارمزد دریافت می کند.

جمع بندی

شماره شبا بانک پارسیان یکی از شماره هایی است که به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی بسیاری از امور بانکی خود را انجام دهید. برای دریافت شماره شبا بانک پارسیان روش های مختلفی وجود دارد که ما در این مطلب هر یک از آن ها را بررسی کردیم. بهترین روش قطع مراجعه به سایت دریافت و انجام این امر به صورت آنلاین است؛ چرا که شما می توانید در منزل به صورت آنلاین و تنها با وارد کردن اطلاعات لازم شماره شبای خود را دریافت کنید.

سوالات متداول کاربران

بله؛ یکی از راه های دریافت شماره شبا، استفاده از شماره کارت است.

هزینه دریافت شماره شبا بانک پارسیان مبلغ 1250 تعیین شده است.

شما با استفاده از شماره کارت می توانید تنها برخی از امور بانکی را انجام دهید، اما داشتن شماره شبا به شما کمک می کند تا بتوانید بسیاری از امور بانکی از جمله انتقال وجه تا 200 میلیون تومان را انجام دهید.