دریافت شماره شبا بانک پاسارگاد

دریافت شماره شبا بانک پاسارگاد از طریق شماره کارت و حساب

دریافت شماره شبا بانک پاسارگاد

دریافت شماره شبا با کارت بانک پاسارگاد یکی دیگر از روش های رسیدن به شماره شبا است. برای انجام این کار هم می توانید کارت خود را وارد دستگاه عابر بانک کنید و پس از انتخاب گزینه دریافت شبا از بین منوی دستگاه خودپرداز، می توانید شماره شبا را دریافت کنید. البته برای این کار هم باید حضوری به عابر بانک مراجعه کنید، اما می توانید از طریق شماره کارت به صورت اینترنتی هم شماره شبا بگیرید. برای انجام این کار نیز نیاز به استفاده از خدمات سایت های معتبری دارید که دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشند و فعالیت های کاربران را مخفی نگه دارند.

مزایای دریافت شماره شبا از سایت دریافت

افرادی که از خدمات سایت دریافت استفاده می کنند و شماره شبا خود را استعلام می‌گیرند، می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز که اراده کنند با استفاده از یک گوشی موبایل یا رایانه شخصی از خدمات سایت بهره مند شوند. این سایت دارای پشتیبانی قوی و ۲۴ ساعته است که آماده پاسخگویی به سوالات کاربران بانک پاسارگاد و سایر بانک‌های دیگر است. به دلیل اینکه سایت دریافت نماد اعتماد الکترونیک دارد، شماره شبا محاسبه شده کاملاً صحیح و فعال است. صرفه جویی در وقت و هزینه در کنار سایر مزایای استفاده از خدمات سایت دریافت، جزو اصلی ترین مزایای آن محسوب می شود.

بانک پاسارگاد ایران یکی از بانک های خصوصی است که فعالیت خود را به صورت رسمی از سال ۱۳۸۴ شروع نموده است. این بانک مجوز لازم برای فعالیت را در سال ۸۴ از طرف بانک مرکزی دریافت کرد و توانست با سرمایه ۳۵۰۰ میلیارد ریال، فعالیت خود را شروع کند. بانک پاسارگاد نیز مانند بسیاری از بانک های دیگر در فهرست بانک های تحریم شده قرار گرفته است، اما همچنان در زمینه ارائه خدمات الکترونیکی دست از تلاش بر نمی دارد. مشتریان این بانک می توانند برای نقل و انتقال های مالی خود از روش های اینترنتی استفاده کند تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایند.

بانک پاسارگاد مانند سایر بانک‌های دیگر از سال ۱۳۸۵ تاکنون برای هر حساب بانکی شماره شبا یگانه‌ ای را معرفی کرده است. استفاده از شماره شبا بانک پاسارگاد برای نقل و انتقال های سنگین مالی محبوبیت زیادی بین کاربران پیدا کرده است. این شناسه که اولین بار برای تسهیل مبادلات بین بانکی و نظم بخشیدن به سیستم‌های بانکی طراحی شد، امروزه به یکی از پرکاربردترین روش های انتقال وجه تبدیل شده است.

به همین خاطر بسیاری از افراد به دنبال دریافت شماره شبا بانک هایی که در آن حساب دارند، هستند. بانک ‌پاسارگاد نیز به دلیل اینکه مشتریان زیادی دارد در زمره بانک هایی قرار می گیرد که شماره شبای حساب های آن متقاضیان زیادی دارد. در این قسمت می خواهیم روش های دریافت شماره شبا بانک پاسارگاد را به شما معرفی کنیم.

دریافت شماره شبا به صورت حضوری

برای دریافت شماره شبا بانک پاسارگاد به صورت حضوری یا باید به شعب بانک پاسارگاد مراجعه کنید یا از طریق دستگاه های عابر بانک پاسارگاد شماره شبا را به دست بیاورید. البته اگر فرصت کافی برای این کار نداشته باشید می توانید از روش های سریع تر استفاده کنید.

دریافت شماره شبا از سایت بانک پاسارگاد

در روش اینترنتی برای دریافت شماره شبا می‌توانید به سایت بانک پاسارگاد مراجعه کنید و از طریق اطلاعات حساب خود این شماره را به دست بیاورید. البته برخی از بانک‌ها هنوز امکان دریافت اینترنتی شبا را فراهم نکرده‌اند.

 برداشتن شماره شبا از روی کارت بانکی

اگر کارت بانک پاسارگاد شما جدید باشد، شماره شبا حسابتان روی آن درج شده است و به راحتی می توانید شماره شبا را از روی آن بردارید، اما در صورتی که به کارت بانکی دسترسی نداشته باشید، می توانید از شماره آن هم استفاده کنید.

 

نحوه دریافت شماره شبا بانک پاسارگاد از سایت دریافت بسیار ساده است. برای استفاده از خدمات این سایت معتبر نیاز به شماره حساب یا شماره کارت بانکی خود دارید. ابتدا باید وارد این سایت شده و ثبت نام نمایید. برای ثبت نام باید شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا بتوانید از خدمات آن در هر ساعت از شبانه روز استفاده کنید. در سایت دریافت یک منو برای کاربران وجود دارد که در صورت انتخاب هر یک از آن ها باید اطلاعات مورد نیاز را در باکس مشخص شده وارد کنید.

برای استعلام شماره شبا در این سایت پرداخت کامزدی بسیار اندک وجود ۱۲۵۰ تومان لازم است. مراحل دریافت شماره شبا در سایت دریافت به شرح زیر است.

  • ورود به سایت دریافت شبا
  • ثبت نام
  • انتخاب گزینه تبدیل کارت به شبا یا تبدیل حساب به شبا
  • وارد کردن شماره
  • پرداخت هزینه استعلام
  • دریافت شماره شبا

سوالات متداول کاربران

با استفاده از خدمات سایت های اینترنتی می توانید شماره کارت را به شماره شبا تبدیل کنید.

بله در سایت های خصوصی، کارمزد های اندکی از کاربران برای محاسبه شبا دریافت می شود.