شبا بانک رسالت

دریافت شماره شبا بانک رسالت

دریافت شماره شبا بانک رسالت از طریق شماره کارت و حساب

روش های دریافت شماره شبا بانک رسالت

شماره شبا از طرف تمام بانک ها به مشتریان ارائه می شود. چندین راه برای دریافت این شماره وجود دارد. علی رغم اینکه امروزه بسیاری از کارهای بانکی به صورت الکترونیکی و مجازی انجام می شود، هنوز هم عده ای از مردم با مراجعه حضوری به بانک ها و یا دستگاه های خودپرداز اقدام به دریافت شماره شبا می نمایند. ولی ما این راه را توصیه نمی کنیم؛ این روش ممکن است زمان زیادی از شما گرفته و در برخی مواقع با پیچیدگی هایی همراه باشد.

در مقابل، دریافت شماره شبا به صورت غیر حضوری و اینترنتی می تواند بسیار کارآمدتر واقع شود. در این روش هیچ نیازی به مراجعه حضوری به شعبه بانک یا دستگاه خودپرداز نمی باشد و فرآیند دریافت شماره شبا در حداقل زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام خواهد شد. هزینه دریافت شماره شبا بانک رسالت فقط 1250 تومان می باشد. بدون شک این مبلغ در ازای خدمات متعددی که شماره شبا برای مشتریان فراهم می سازد بسیار ناچیز و اندک است.

شبا بانک رسالت
شبا بانک رسالت

دریافت شماره شبا با کارت بانک رسالت

روش های گوناگونی به منظور دریافت شماره شبا وجود دارد. یکی از متداول ترین روش ها استفاده از کارت بانکی است. همه ما در زندگی روزمره با شماره کارت خود سر و کار زیادی داریم و این شماره به یکی از پرکاربردترین شماره ها تبدیل شده است.

از جمله کاربردهای مهم شماره کارت می توان به دریافت شماره شبا از طریق آن اشاره کرد. شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت دریافت شبا با استفاده از شماره کارت بانکی خود و به صورت کاملا غیر حضوری نسبت به دریافت شماره شبا اقدام نمایید. داشتن شماره کارت برای انجام این کار کافی بوده و نیازی به هیچگونه اطلاعات دیگری وجود ندارد. دریافت شماره شبا از این طریق با کمترین هزینه و زحمت انجام خواهد شد.

شماره شبا شماره ای 24 رقمی می باشد که از سال 2007 از طرف تمامی بانک های کشور با هدف ارائه خدمات بیشتر به مشتریان در نظر گرفته شده است. طراحی این شماره مطابق با استانداردهای جهانی بوده و به واسطه آن حساب های بانکی یکپارچه شده اند. بانک رسالت مانند سایر بانک ها امکان دریافت و استفاده از شماره شبا را برای مشتریان خود ایجاد نموده است. برای اطلاع از نحوه دریافت شماره شبا بانک رسالت در این مقاله با ما همراه باشید.

پیش از اینکه نحوه دریافت شماره شبا را توضیح دهیم بهتر است کمی درباره تاریخچه بانک رسالت صحبت کنیم. بانک قرض الحسنه رسالت نخستین بانک قرض الحسنه در ایران است که به صورت خصوصی فعالیت می کند. این بانک از سال 1376 در قالب صندوق قرض الحسنه مشغول به فعالیت می باشد. 

در صفحه رسمی این بانک ذکر شده است که هدف بانک قرض الحسنه رسالت، توسعه و ترویج فرهنگ شایسته قرض الحسنه در جامعه می باشد. بانک رسالت امکانات زیادی به مشتریان ارائه داده که یکی از مهم ترین آنها امکان دریافت شماره شبا می باشد. در ادامه با ساختار شماره شبا، مزایای آن و نحوه دریافت آن آشنا خواهیم شد.

شماره شبا شماره ای است که به منظور استانداردسازی و همچنین تسهیل تبادلات بین بانکی توسط بانک مرکزی ارائه شده است. هر شماره حساب امکان تبدیل شدن به شماره شبا را دارد. می توان گفت در آینده ای نه چندان دور، تمامی نقل و انتقالات بانکی از طریق شماره شبا صورت خواهد گرفت.

یک مزیت بسیار مهی که استفاده از شماره شبا برای مشتریان به همراه خواهد داشت این است که با استفاده از آن، برداشت های غیر مجاز دیگر امکان پذیر نمی باشد. در واقع این روش جایگزین بسیار خوبی برای کارت به کارت به حساب می آید.

همچنین تمام داده ها و اطلاعات لازم در شماره شبا وجود داشته و وارد کردن اطلاعاتی نظیر نام بانک، کد شعبه و… دیگر مورد نیاز نخواهد بود.

امنیت در حفظ اطلاعات و دارا بودن پشتیبانی و اینماد (نماد اعتماد الکترونیک)، مزیت دیگر استفاده از شماره شبا است.

در این بخش قصد داریم شما را با نحوه دریافت شماره شبا بانک رسالت از سایت دریافت شبا آشنا نماییم. مراجعه به سایت دریافت شبا ساده ترین راه برای دریافت شماره شبا است. وب سایت دریافت شبا این امکان را برای کاربران فراهم کرده که در حداقل زمان ممکن و همچنین با هزینه ای بسیار کم و ناچیز شماره شبا مخصوص به حساب خود را دریافت نموده و از مزایای متعددی که این شماره برای مشتریان به همراه دارد بهره مند شوند.

در این سایت شما امکان تبدیل شماره حساب و شماره کارت به شماره شبای مورد نظرتان را خواهید داشت.

از جمله دیگر ویژگی های مثبت این سایت می توان به موراد زیر اشاره کرد:

  • رابط کاربری ساده که به راحتی امکان دریافت شماره شبا را خواهید داشت
  • هزینه کم تبدیل شماره حساب یا شماره کارت به شماره شبا
  • داشتن خدمات پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته

تنها با ثبت نام در این سایت می توانید به راحتی و در کسری از ثانیه به شماره شبای مورد نظرتان دستیابی داشته باشید.

  • در سایت دریافت شبا ثبت نام کنید
  • پنل کاربری خود را شارژ کنید
  • در قسمت مشخص شده شماره حساب یا کارت مورد نظرتان را وارد کنید
  • اکنون تنها با یک کلیک شماره شبا برای شما نمایش داده می شود

سوالات متداول کاربران

داشتن شماره شبا امکان تبادل مبالغ بالا را به طور کاملا امن برای کاربران فراهم می کند.

هزینه دریافت شماره شبا از وب سایت دریافت شبا برابر 1250 تومان است.

مراجعه به وب سایت دریافت شبا می تواند بهترین و کارآمدترین شیوه دریافت شبا به حساب آید.