دریافت شماره شبا بانک صادرات

دریافت شماره شبا بانک صادرات از طریق شماره کارت و حساب

روش های دریافت شماره شبا بانک صادرات

بانک صادرات نیز مانند بسیاری از بانک های دولتی و خصوصی دیگر روش های مختلفی را برای دریافت شماره شبا در اختیار مشتریان خود قرار داده تا آن مجبور نباشند مانند گذشته به صورت حضوری به بانک ها مراجعه کنند. به لطف وجود اینترنت شما می توانید به صورت آنلاین و تنها با فشردن چند کلید در منزل شماره شبای خود را به راحتی دریافت نمایید.

دریافت شماره شبا بانک صادرات با شماره کارت

یکی از راحت ترین و رایج ترین روش ها برای دریافت شماره شبای این بانک، استفاده از شماره کارت است. بدین منظور شما می توانید با وارد کردن شماره کارت منتظر بمانید تا صحت اطلاعات تایید شود، بعد از این که اطلاعات شما تایید شد، با واریز کارمزد مورد نظر می توانید به راحتی شماره کارت را به شماره شبا بانک صادرات تبدیل کنید.

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که نمی توانید شماره شبای دریافتی را ذخیره کنید و باید بتوانید به خوبی آن را حفظ کرده و یا در محلی یادداشت کنید.

مطالب مهم شبا صادرات

حتما شما هم تا به حال نام شماره شبا را شنیده اید یا به آن نیاز پیدا کرده اید و برایتان این سوال مطرح شده که شماره شبا چیست؟ در هر حساب بانکی ترکیبی از اعداد و حروف وجود دارد که به آن شماره شبا گفته می شود.

 شبا در واقع مخفف عبارت شماره حساب بانکی بین المللی است که از طرف بانک مرکزی جمهوری اسلامی تعیین شده و برای امور مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. نکته جالبی که در خصوص این شماره وجود دارد این است که مانند شماره کارت بعد از مدتی منقضی نخواهد شد.

استفاده از شماره شبا به شما این امکان را می دهد تا بتوانید نقل و انتقالات مالی خود را در فضای امن تری انجام دهید. این روزها سازمان ها و ارگان های مختلف برای انجام بسیاری از امور به شماره شبا نیاز دارند، بنابراین شما مجبور به دریافت این شماره هستید.

 بانک صادرات نیز یکی از بانک هایی است که امکان استفاده و دریافت راحت شماره شبا را برای کاربران خود فراهم کرده؛ به همین علت ما در این مطلب در خصوص نحوه دریافت شماره شبا بانک صادرات با شما صحبت می کنیم.

تاریخچه بانک صادرات

بانک صادرات از جمله بانک های بسیار قدیمی محسوب می شود و یک بانک تجاری ایرانی است که فعالیت خود را از سال 1331 آغاز کرده است. این بانک در تاریخ 15 شهریور همان سال و توسط امین و خانواده مفرح بنا شد. در آن زمان این بانک تنها 20 کارمند و 3 مدیر ارشد داشت. بعد از گذشت انقلاب زیبای سال 57 این بانک را به مالکیت دولت در آوردند.

بانک صادرات از جمله بانک هایی است که دارای شعبه بین المللی بوده و اولین شعبه بین المللی خود را در هامبورگ آلمان تاسیس نمود. این روزها این بانک 28 شعبه بین المللی در 12 کشور مختلف دارد. در سال 1400 تعداد شعبه های فعال این بانک به عدد 2027 رسید.

بانک صادرات نیز مانند بسیاری از بانک های دولتی و خصوصی دیگر روش های مختلفی را برای دریافت شماره شبا در اختیار مشتریان خود قرار داده تا آن مجبور نباشند مانند گذشته به صورت حضوری به بانک ها مراجعه کنند. به لطف وجود اینترنت شما می توانید به صورت آنلاین و تنها با فشردن چند کلید در منزل شماره شبای خود را به راحتی دریافت نمایید.


اگر شما هم به شماره کارت خود دسترسی ندارید، نگران نباشید، بانک صادرات این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید با وارد کردن شماره حساب خود آن را به شماره شبا تبدیل کنید. دریافت شماره شبا از طریق شمار حساب مانند مورد قبل کار راحتی است. بنابراین شما می توانید مراحل فوق را مجددا انجام داده و به راحتی شماره حساب را به شماره شبا تبدیل نمایید.

یکی از سایت هایی که می تواند به شما کمک کند تا بتوانید شماره کارت یا شماره حساب خود را به شماره شبا تبدیل کنید، سایت دریافت شبا است. در این سایت شما با مراجعه به بخش های مربوطه می توانید شماره کارت یا حساب مورد نظر را وارد کرده و بعد از پرداخت کارمزد شماره شبای بانک صادرات را دریافت کنید.

سایت دریافت شبا از جمله سایت هایی است که نماد اعتماد الکترونیک دارد و این یعنی شما می توانید در بستری ایمن و با خیالی آسوده اطلاعات خود را وارد کرده و شماره  شبا بانک مربوطه را دریافت کنید. این سایت دریافت شبا دارای پشتیبانی 24 ساعته است و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز امور خود را پیگیری نمایید.

همان طور که متوجه شدید دریافت شماره شبا در این سایت نیاز به پرداخت کارمزد دارد. کارمزد این امر بسیار ناچیز بوده و معادل 1250 است. بنابراین شما بعد از پرداخت این مبلغ می توانید به شماره شبای بانک صادرات دسترسی داشته باشید.

با دریافت شماره شبا بانک صادرات می توانید امور بین بانکی و نقل انتقالات بین المللی خود را به راحتی و در بستری ایمن انجام دهید. این روزها بسیاری از امور دیگر نیز به شماره شبا نیاز دارند، بنابراین شما باید این شماره را در دسترس داشته باشید. امروزه افراد برای انجام بسیاری از امور خود روش اینترنتی را انتخاب می کنند و ترجیح می دهند به جای خارج شدن از منزل تنها با چند کلیک امور خود را انجام دهند.

دریافت شماره شبا بانک صادرات نیز از جمله اموری است که شما می توانید با استفاده از شماره کارت و یا شماره حساب به راحتی آن را به صورت آنلاین دریافت کنید.

سوالات متداول کاربران

برای دریافت شماره شبای بانک صادرات شما باید از شماره کارت یا شماره حساب استفاده کنید.

این سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و با پشتیبانی 24 ساعته به مشتریان بهترین خدمات را با کمترین کارمزد ارائه می دهد.

مراجعه به وب سایت دریافت شبا می تواند بهترین و کارآمدترین شیوه دریافت شبا به حساب آید.