دریافت شماره شبا بانک سامان

دریافت شماره شبا بانک سامان از طریق شماره کارت و حساب

دریافت شماره شبا با کارت بانک سامان

تبدیل شماره کارت به شماره شبا سامان یک روش دیگر است که در سایت دریافت در کسری از ثانیه انجام می‌شود. اگر شماره کارت بانکی خودتان را دارید، خیلی راحت می‌توانید پس از ثبت نام در سایت دریافت، آن را به شماره شبا تبدیل نمایید. فقط دقت کنید که هر ۱۶ رقم شماره کارت بانکی را دقیق وارد کنید و هنگام استعلام شناسه شبا، اطلاعات صاحب حساب را بررسی کنید تا دقیق باشد. در صورتی که شماره کارت را دقیق وارد نکنید، ممکن است شماره شبای محاسبه شده فعال و صحیح نباشد و مسئولیت آن بر عهده خود شما است.

نحوه دریافت شماره شبا بانک سامان از سایت دریافت

نحوه دریافت شماره شبا بانک سامان از سایت دریافت نیازمند دقت خاصی است. چرا که شما باید ابتدا یک پنل کاربری برای خودتان ایجاد کنید و در سایت ثبت نام کنید تا بتوانید از خدمات آن بهره ببرید. در نهایت می‌توانید از بین منوی سایت، گزینه تبدیل کارت به شبا را انتخاب نمایید و پس از پرداخت هزینه استعلام، شماره شبا را دریافت کنید.

دریافت شماره شبا سامان یا همان موسسه مالی و اعتباری سامان اقتصاد گذشته، در سایت دریافت، در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید امکان پذیر است. این بانک که در حال حاضر ۱۴۶ شعبه در سراسر کشور دارد و در سال ۸۱ تأسیس شده است.

استفاده از شماره شبا برای انتقال وجه با سامانه ‌های پایا و ساتنا یکی از روش ‌های سریع و امن است که محبوبیت زیادی پیدا کرده است. به دلیل اینکه سقف انتقال وجه با شماره شبا بانک سامان و سایر بانک‌ های ایرانی، افزایش پیدا کرده، بیشتر افراد ترجیح می‌ دهند برای انجام نقل و انتقال‌ های مالی سنگین، از شماره شبا استفاده کنند.

این شناسه پرکاربرد که به صورت منحصر به فرد و یگانه طراحی می‌شود، برای هر شماره حساب در بانک سامان وجود دارد؛ بنابراین اگر قصد جابه جایی مبالغ سنگینی بیشتر از ۱۰ میلیون تومان را دارید، شماره شبا می‌تواند چاره گشای مشکل شما باشد. با توجه به مزایای این شماره، آشنایی با روش ‌های دریافت شماره شبا بانک سامان به درد شما می‌خورد. پس با ما همراه باشید تا همه روش ‌های دریافت شماره شبا سامان را به شما معرفی کنیم.

روش حضوری که این روزها دیگر قبول قرار نمی‌گیرد و جزو روش‌های منسوخ شده است، اولین روش و ساده‌ترین راه برای دریافت شماره شبا است. برای استفاده از این روش باید حتماً به شعب بانک سامان یا خودپردازهای آن مراجعه کنید. در گذشته فقط امکان انتقال وجه از طریق عابر بانک‌ها به صورت کارت به کارت وجود داشت، اما چند وقتی است که بانک‌های ایرانی این امکان را فراهم آورده‌اند تا مشتریان آن ها بتوانند از طریق خودپردازهای بانک، با شماره شبا پول جابجا کنند.

حالا اگر کسی بخواهد از این روش استفاده کند و بیشتر از ۱۰ میلیون تومان را جابجا کند، اما شماره شبا را نداشته باشد، به مشکل برمی‌خورد؛ بنابراین باید ابتدا یا وارد بانک شود و شماره شبا بگیرد یا از طریق همان کیوسک بانکی شماره شبا را بگیرد و سپس برای انتقال وجه اقدام کند.

 به دلیل اینکه این روش نیاز به حضور شخص دارد و زمان زیادی می‌گیرد، زیاد مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

دریافت غیر حضوری شماره شبا سامان باید از طریق رایانه‌های شخصی یا موبایل انجام شود. اگر اینترنت بانک سامان را داشته باشید، می‌توانید وارد سایت اصلی بانک شوید و شماره شبا را با وارد کردن شماره حساب به دست بیاورید؛ اما اگر اینترنت بانک نداشته باشید، خیلی راحت می‌توانید از خدمات سایت‌های خصوصی مانند سایت دریافت استفاده کنید.

دریافت شماره شبا سامان از سایت دریافت شبا

در سایت دریافت شبا پس از ثبت نام به راحتی می‌توانید از خدمات مورد نیاز خود بهره‌مند شوید. این سایت به صورت ۲۴ ساعته در خدمت کاربران است و به دلیل دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی تمام فعالیت‌های شما را مخفی نگه می‌دارد. درست است که در سایت دریافت شبا کارمزد کمی به مبلغ ۱۲۵۰ تومان برای هر تراکنش دریافت می‌شود، اما اگر بخواهید با هزینه‌های رفت و آمد به بانک و هدر رفتن انرژی و وقتتان مقایسه کنید، اصلاً مبلغ قابل توجهی نیست. دریافت شماره شبا سامان در سایت دریافت از طریق شماره حساب یا شماره کارت انجام می‌شود؛ یعنی شما باید شماره حساب خودتان را وارد کنید تا سایت بتواند با استفاده از نرم‌افزارهای آنلاین، شماره حساب را به شماره شبا تبدیل کند. امکان محاسبه شماره شبا سامان از روی شماره کارت بانکی هم وجود دارد.

سوالات متداول کاربران

بله بعضی از بانک‌ها این امکان را فراهم آورده اند تا از طریق شماره شبا و دستگاه‌های خودپرداز پول انتقال دهید.

در سایت دریافت شبا، می توانید شماره کارت را به شبا تبدیل نمایید.