دریافت شماره شبا بانک سرمایه

دریافت شماره شبا بانک سرمایه از طریق شماره کارت و حساب

روش های دریافت شماره شبا بانک سرمایه

بانک سرمایه مانند دیگر بانک ها این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده تا آن ها بتوانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها به صورت اینترنتی شماره شبای این بانک را دریافت نمایند. با اضافه شدن این خدمت به خدمات الکترونیک بانک سرمایه بسیاری از افراد توانستند از هر نقطه ای شماره شبا را تنها با فشردن چند کلیک دریافت کنند. این امر موجب شد تا آن ها مجبور نباشند مسافتی را برای دریافت این شماره طی کنند و ساعت ها در صف بانک منتظر بمانند.

دریافت شماره شبا بانک سرمایه با شماره کارت

می توان گفت راحت ترین روش برای دریافت شماره شبا بانک سرمایه، استفاده از شماره کارت است. اگر از تمام اطلاعات حساب خود در بانک سرمایه تنها شماره کارت را در دسترس دارید، می توانید با وارد کردن آن در بخش خدمات الکترونیک و بخش دریافت شبا، به راحتی آن را به شماره شبا تبدیل کنید. این شماره را نیز می توانید در سایت دریافت نیز وارد کرده و به شماره شبا دسترسی پیدا نمایید.

سوالات متداول کاربران

اگر شماره کارت را خود را فراموش کرده اید و نیاز دارید تا شماره شبای بانک سرمایه را دریافت کند، نگران نباشید هنوز هم راهی برای دریافت آن وجود دارد. استفاده از شماره حساب یکی دیگر از روش هایی دریافت شماره شبا بانک سرمایه است. شما می توانید با وارد کردن شماره حساب خود، شماره شبا را دریافت کنید. 

شما برای دریافت شماره شبا از طریق سایت ها باید به سایتی مراجعه کنید که دارای نماد اعتماد الکترونیک باشد و بتوانید با پشتیبانی 24 ساعته به مشتریان خدمات ارائه دهد. سایت دریافت شبا از جمله سایت هایی بوده که تمامی این ویژگی ها را دارا است و شما می توانید از طریق این سایت با تنها با وارد کردن شماره کارت و شماره حساب در بخش های مربوطه نسبت به دریافت شماره شبا اقدام کنید.

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که شما برای دریافت شماره شبای بانک سرمایه از طریق سایت دریافت شبا باید مبلغی را به عنوان کارمزد پرداخت کنید. البته باید گفت که این مبلغ بسیار ناچیز بوده و معادل 1250 است. بنابراین شما با پرداخت این مبلغ کم می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری و منتظر ماندن در صف بانک، به شماره شبای بانک سرمایه دسترسی داشته باشید و امور بانکی خود را بدون  مشکل انجام دهید.

دریافت شماره شبا بانک سرمایه این روزها به یکی از دغدغه های اصلی افراد تبدیل شده است. بسیاری از افراد بدون داشتن شماره شبا برای انجام امور بین بانکی و مبادلات بین المللی خود با محدودیت رو به رو هستند. به همین دلیل لازم است برای دریافت شماره شبا اقدام کنید. به لطف گسترده تر شدن اینترنت بانک سرمایه این امکان را در اختیار مشتریان قرار داده تا بتوانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و به صورت آنلاین شماره شبا بانک سرمایه را دریافت کنند.

سوالات متداول کاربران

دریافت شماره شبا این بانک می تواند به روش های مختلف انجام گیرد که این روش ها عبارتند از: دریافت با شماره کارت و دریافت با شماره حساب.

بله؛ برای دریافت این شماره از طریق سایت دریافت شبا، شما باید مبلغ 1250 را به عنوان کارمزد پرداخت نمایید.

از مهم ترین ویژگی های سایت می توان به پشتیبانی 24 ساعته، کارمزد کم و دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک اشاره کرد.