دریافت شماره شبا بانک سینا

دریافت شماره شبا بانک سینا از طریق شماره کارت و حساب

دریافت شماره شبا بانک سینا با  کارت

بسیاری از افراد هنوز هم برای دریافت شماره شبای این بانک به بانک  سینا مراجعه می کنند در حالی می توانند از طریق وب سایت این بانک به راحتی شماره شبا را دریافت کنند. یکی از روش های دریافت شماره شبای بانک سینا استفاده از شماره کارت است. شما با استفاده از شماره کارت فرد به راحتی می توانید به شماره شبا دست پیدا کنید. 

بدین منظور شما می توانید به سایت بانک سینا مراجعه کرده یا با مراجعه به دستگاه های خودپرداز اقدام به دریافت شماره شبای خود نمایید. با داشتن شماره  شبا می توانید به راحتی امور بانکی خود را بدون محدودیت زیادی انجام دهید.

اما فرایند پیچیده و زمان بر استفاده از سایت های بانکی یا زمان بر مراجعه به خودپردازها افراد را ترغیب به استفاده از سایت هایی می کند که برای این منظور به صورت اختصاصی طراحی شده اند.

دریافت شماره حساب بانک سینا
شماره حساب بانک سینا​

نحوه دریافت شماره شبا بانک سینا از سایت دریافت شبا

امروزه سایت های مختلفی وجود دارند که به شما کمک می کنند تا بتوانید با استفاده از شماره کارت و شماره حساب، شماره شبا بانک سینا را دریافت کنید.

سایت دریافت شبا یکی از این سایت ها است که این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید با وارد کردن شماره حساب و کارت به شماره شبا دست پیدا کنید. توجه داشته باشید که برای دریافت شماره شبا بانک سینا در این سایت شما باید مبلغ 1250 را به عنوان کارمزد پرداخت کنید که این مبلغ در مقایسه با مراجعه حضوری و دردسرهای آن بسیار ناچیز است.

به این سایت یکی از سایت های معتبر به شمار  می رود که دارای نماد اعتماد الکترونیک است. این امر موجب شده تا اطلاعات افراد کاملا محافظت شوند و از دسترسی افراد غیرمجاز در امان بمانند. همچنین این سایت پشتیبانی داشته و شما می توانید امور خود را در هر ساعت از شبانه روز پیگیری کنید.

در گذشته افراد برای انتقال وجه بین بانک های مختلف با مشکلات زیادی مواجه بودند و بسیاری از افراد نمی توانستند مبلغ دلخواه خود را به حساب دیگر از افراد انتقال دهند. همین امر باعث شد تا بانک مرکزی جمهوری اسلامی دست به استانداردسازی مبادلات بین بانکی و بین المللی بزند و شماره شبا را برای انجام امور بانکی تعیین نماید. شماره شبا برای هر حسابی توسط سیستم ها تعیین خواهد شد و انجام این امر توسط انسان و یا ماشین حساب ممکن نیست.

بانک سینا نیز یکی از بانک هایی است که برای انجام امور بانکی مشتریان خود شماره شبا را در نظر گرفته و افراد می توانند از روش های مختلف برای دریافت شماره شبا بانک سینا اقدام کنند. شماره شبا مخفف شده عبارت شناسه بانکی ایران است و از 24 رقم و دو حرف انگلیسی تشکیل شده است. دو حرف ابتدایی این شما IR بوده که مخفف نام ایران است. این شماره شبا برای هر حسابی کاملا منحصر به فرد است. قبل از بخواهیم روش هایی دریافت شماره شبا این بانک را بررسی کنیم، بهتر است با تاریخچه بانک سینا آشنا شویم.

تاریخچه بانک سینا

بانک سینا توانست در تاریخ 28 اسفند ماه سال 87 در نهایت مجوز تاسیس خود را دریافت کند. بانک سینا قبل از اخذ مجوز یک موسسه مالی و اعتباری بود. این موسسه در سال 64 با اهداف مختلف مانند تامین نیازهای مالی واحدهای مختلف  و غیره تاسیس شد و در طی این سال ها توانسته با پیشرفت های چشمگیری که داشته به یکی از بانک های معتبر و موفق ایرانی تبدیل شود.

بانک سینا در سالهای گذشته توانسته با سیاست های اقتصادی و برنامه های تولید مختلف در صنایع بزرگ و کوچک حرکت کند و بر همین اساس بتواند به بسیاری از اهداف مورد نظر خود دست پیدا کند.

از دیگر روش های دریافت شماره شبای  بانک سینا استفاده از شماره حساب است. این روش برای افرادی تعیین شده که به شماره کارت فرد دسترسی نداشته و تنها شماره حساب دارند. در این صورت می توانید با طی کردن مراحل بخش قبل به بخش دریافت شماره شبا وارد شوید و با وارد کردن شماره حساب، شماره شبای بانک سینا را دریافت نمایید.

سوالات متداول کاربران

به طور کلی می  توان با استفاده از شماره کارت و شماره حساب به شماره شبا دست پیدا کرد.

هزینه ای که برای دریافت شماره شبا بانک سینا تعیین شده، معادل 1250 است.

شماره شبا از 24 عدد و دو حرف تشکیل شده که دو حرف ابتدایی آن یعنی IR معرفی کننده کشور دارنده حساب است.