دریافت شماره شبا بانک توسعه تعاون

دریافت شماره شبا بانک توسعه تعاون از طریق شماره کارت

دریافت شماره شبا بانک توسعه تعاون

روش های مختلفی برای دریافت شماره شبا بانک توسعه تعاون وجود دارند. در تمام این روش ها شما می توانید تنها با استفاده از کارت بانکی خود شماره شبا را دریافت کنید. به عنوان مثال دریافت شماره شبا بانک توسعه تعاون با استفاده از خودپرداز، تنها با کارت بانکی امکان پذیر است. هم چنین از طریق سایت نیز می توان تبدیل شماره کارت به شبا را انجام داد. یکی از بهترین سایت ها در این زمینه دریافت شبا است که در ادامه بیشتر درباره آن صحبت می کنیم.

دریافت شماره شبا با کارت بانک توسعه تعاون

استفاده از اینترنت و سایت های مرتبط در این زمینه برای دریافت شماره شبا بانک توسعه تعاون است. در این روش که می توان آن را در هر ساعت از شبانه روز انجام داد، تنها نیاز به یک اتصال اینترنت، شماره حساب یا شماره کارت و یک سایت معتبر برای امور بانکی دارید تا خدمات برای شما انجام شود

همان طور که پیش تر بیان کردیم، روش های مختلفی برای دریافت شماره شبا بانک توسعه تعاون وجود دارند. در تمام این روش ها شما می توانید تنها با استفاده از کارت بانکی خود شماره شبا را دریافت کنید. به عنوان مثال دریافت شماره شبا بانک توسعه تعاون با استفاده از خودپرداز، تنها با کارت بانکی امکان پذیر است. هم چنین از طریق سایت نیز می توان تبدیل شماره کارت به شبا را انجام داد.

یکی از بانک های دولتی ایرانی که زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، توسعه تعاون نام دارد و شماره شبا بانک توسعه تعاون یکی از مهم ترین شناسه ها مربوط به این بانک است. اگر شما هم در این بانک صاحب حساب هستید، حتما تا به حال برای انتقال وجه یا فعالیت های دیگر مانند دریافت pos یا عملیات ساتنا و پایا، نیاز به شماره شبای این بانک پیدا کرده اید. برای دستیابی به شماره شبا بانک توسعه تعاون روش های مختلفی وجود دارند که هر کدام دارای مزیت ها و معایب مخصوص به خود هستند. به همین دلیل در زیر این روش های مختلف را بررسی می کنیم.

روش اول: حضور در بانک برای دریافت شماره شبا بانک توسعه تعاون

اولین راه برای دریافت شماره شبا بانک توسعه تعاون حضور در یکی از شعب این بانک و استعلام شماره شبا توسط کارمند بانک برای شما است. به این منظور شما باید همراه با کارت ملی خود در بانک حاضر شوید و با دادن اطلاعات مورد نیاز شماره شبای خود را دریافت کنید. این روش برای اطلاعات بانکی امن به نظر می رسد. اما باید زمان زیادی منتظر نوبت خود در بانک بمانید.

روش دوم: استفاده از خودپرداز برای دریافت شماره شبا بانک توسعه تعاون

دومین راه استفاده از خودپردازهای بانک توسعه تعاون برای دریافت شماره شبای این بانک است. اگر در ساعات غیر اداری که بانک تعطیل است نیاز به شماره شبای خود دارید، می توانید به یکی از خودپردازهای این بانک مراجعه کرده و با استفاده از کارت بانکی شبا را دریافت کنید. البته ممکن است گاهی خودپرداز کار نکند و نیاز باشد وقت زیادی برای پیدا کردن آن و در صف ماندن صرف کنید.

روش سوم: استفاده از اینترنت برای دریافت شماره شبا بانک توسعه تعاون

سومین راه که بهتر از روش های دیگر به نظر می رسد. استفاده از اینترنت و سایت های مرتبط در این زمینه برای دریافت شماره شبا بانک توسعه تعاون است. در این روش که می توان آن را در هر ساعت از شبانه روز انجام داد، تنها نیاز به یک اتصال اینترنت، شماره حساب یا شماره کارت و یک سایت معتبر برای امور بانکی دارید تا خدمات برای شما انجام شود.

سایت دریافت شبا یکی از بهترین سایت ها در زمینه خدمات بانکی و دریافت شبا است که یکی از مهم ترین مشخصه ها برای این سایت ها یعنی امنیت بالا را در اختیار دارد. این سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک یا اینماد است و اطلاعات بانکی شما را محفوظ نگه می دارد.

 هم چنین شما می توانید با تبدیل شماره حساب به شبا یا شماره کارت، شماره شبا بانک توسعه تعاون را دریافت کنید. البته هزینه در نظر گرفته شده برای این سایت نیز بسیار مقرون به صرفه و ناچیز است و دیگر نیازی به ایستادن در صف بانک یا مراجعه در ساعات اداری نیست. برای کار بهتر با این سایت، آموزش دریافت شبا از آن را در زیر داریم:

  1. ابتدا ثبت نام خود را در سایت تکمیل کنید.
  2. سپس از میان گزینه های سایت، دریافت شبا با کارت یا دریافت شبا با شماره حساب بانک توسعه تعاون را انتخاب کنید.
  3. حال نیاز است شماره حساب یا شماره کارت را در کادر مربوطه وارد کنید.
  4. سپس باید گزینه پرداخت هزینه و دریافت شبا را کلیک کنید.
  5. بعد از انجام تراکنش موفقیت آمیز، شماره شبا بانک توسعه تعاون برای شما نمایش داده می شود که می توانید از آن استفاده کنید.

هزینه ای که برای این عملیات در نظر گرفته شده است 1250 تومان بوده که بسیار مقرون به صرفه است. هم چنین شما می توانید در صورت بروز مشکل یا سوال احتمالی، آن را از پشتیبانی آنلاین سوال بپرسید تا سریع رفع شده و خدمات به بهترین شکل برای شما انجام شود.

سوالات متداول کاربران

شما می توانید با استفاده  از کارت عابر، شماره شبا بانک توسعه تعاون را از بانک، خودپرداز و اینترنتی دریافت کنید.

اگر برای دریافت شبا قصد استفاده از سایت را دارید بهتر است تا به امنیت آن در ابتدا توجه کنید.